Droidler Hasar Almıyor?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kerpeten•Hayri• tarafından 4 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Konular arasında gezindim, aramada da bulamadım böyle bir güncel konu var ise özür dilerim.
    Güncellemeden sonra ya da ben güncellemeden sonra fark ettim; droidler patladıktan sonra hasar almıyor 4-5 defa patladım baktım hasar yine aynı ilk bir etkinlik vesaire olduğunu düşündüm ama güncellemeden sonra oyunda bazı buglar yaşandı; ambarın dolması, izokronat, skylab sorunu gibi bu da bir sorun mu droidleri tamir ettikten sonra da seviyeleri düşmedi çünkü ama tamir edince hasar 0'a indi. Diyeceksiniz ki e ne güzel hasar almıyor, merakım ve korkum şudur droidler hasar almıyor bu bir hata ise hasar alıyor ama gözükmüyor olabilir, biz de fark etmeyip droidlerin patlamasını izleyebiliriz, irisler sorun değil de apis, zeus kolay toplanmıyor, yetkililerden bir cevap bekliyorum, iyi oyunlar..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Kasım 2019
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Daha önce Paradoks admin bu konuda açıklama yapmıştı

Teknik bir sorundan dolayı droidler için hasar alma kapatıldı, droidlerin patlaması gibi bir durum yok için rahat olsun :)

Hasar alma açıldığı zaman forumdan duyurusu yapılacak :)

3. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,
    Oyuncumuzun vermiş olduğu bilgi için teşekkür ederim.
    Öncelikle konunuzun içeriğini olması gerektiği şekilde düzenlemiş bulunmaktayım. Problemini yaşadığınız soruna ithafen,
    Aklınıza takılan başka bir soru veya sorun varsa lütfen sormaktan çekinmeyin. Dilediğiniz vakit konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.