Öneri Droit Hasar Zırhı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve тüякιşн_¢σмαη∂σ tarafından 22 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu fikir olsun mu

1. Evet Olsun

64,7%
  2. Hayır Olmasın

35,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkesi iyice ölümsüzleştireceksiniz ... Zaten gemi patladığında uridium vermiyorsunuz .. GG den gelen tamir kuponları ile droitler tamir ediliyor ... Daha ne istiyorsunuz anlamadım .. Adamlar elbette patlamanın karşılığında bir ücret alacaklar onu da ortadan kaldırmayın ...

Eğer ki öyle bir şey istiyorsanız gidin Darkorbit tabanlı başka bir oyun var onu oynayın orada her şey ücretsiz ve sınırsız onu oynayın da bize karışmayın ...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Haziran 2014
    ZamanınEfendisi[TR] ve -yeter123- bunu beğendi.
  2. bu kadar sert tepki vermek zorunda mısın acaba ??

3. DraydiBoy

DraydiBoy User

oyum olumlu ama eksik çok

+1

4. Evet .. Siz kendiniz oynayamıyorsunuz diye bizim oyunumuzu da değiştiriyorsunuz bu fikirlerle .. Etraflıca düşündükten sonra böyle fikirleri buraya yazsanız çok iyimser yaklaşacağım ..

5. terbiyeni takıl tamamı kimse sana bneimle böyle konuışma hakkını vermez !!!

burada herkes istediği fikri yazabilir kimin ne yazacağına karışamazsın sana söyleyeceğim çok şey var da ban alacağıma deymezsin!

biz oynayamıyoruz derken benim aklıma gelen fikirleri yazmam ve başkalarını düşünmem hesabımın kötü olduğu anlamına gelmez tamam mı benim gayet güçlü bir hesabım var ki hatta bu konuyu açma sebebim bile seni ilgilendirmez. Senin kimseye böyle cümleler kurmaya hakkın yok ve olamaz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2014
  6. Yav, arkadaş bir fikir sunmuş. Buna, bu şekilde tepki verilir mi! Sen bir fikri beğenmiyorsun diye adama 'git başka oyun oyna' diyemezsin, deme hakkın yok. Bencede Turkish Comando'nun da dediği gibi terbiye çok önemli. Herkes terbiyesine dikkat etmeli.

7. Eğer bir fikir beni kötü etkileyecekse istediğim yorumu beyan edebilirim .. bu sizi ilgilendirmez ... Terbiye ile ilgili söyledikleriniz de rapor edilecek ..

8. istediğin yere rapor edebilirsin benim korkum yok... sadece eğenmediğini söyleme hakkın var millete (özelliklede bana ) akıl verme ve böyle asabi asabi konuşmaya hakkın yok

9. Merhaba ,

Bakın benim imza kısmımda Forum Kuralları link'i mevcut. Girip komple okumanızı öneriyorum. Daha sonra neden ceza aldım yada sürekli ceza alıyorum diye sormazsınız.

Burada Forum Kuralları dahilinde herkesin konu açma hakkı vardır. Bu konulara da üyelerin düşüncelerini yazma hakkı vardır.

Fakat tekrar belirtiyorum bütün bunlar Forum Kuralları dahilinde olmak zorundadır. Burada kimsenin kimseye sen konu açamazsın bu konuyu niye açtın deme hakkı yoktur. Buraya 1 haftalık oyuncuda gelip konu açabilir 1 yıllık , 3 yıllık yada 5 yıllık oyuncuda konu açabilir.

Eğer konu uygun değilse açıklama yapılır kilitlenir. Fakat sizlerin yok şöyle yok böyle diye ileri geri forum kuralları dışına çıkacak ve karşılıklı saygı kurallarına uymayan karşınızdaki kişileri kırıcı yorumlar yazamazsınız.

Beğenmediyseniz normal bir üslup ile yazabilirsiniz. Tekrar hatırlatayım eğer çok istiyorsanız ki sanırım gidişat bunu gösteriyor forum ceza sisteminde değişikliğe gidebiliriz.

Sanırım uyarılar ilk başta bir caydırıcılığa sahip değil çünkü biz uyardıkça aynı kişiler kurallara uymuyor. Gerekiyorsa eskisi gibi direkt olarak uyarı yapmadan ceza gereken durumlarda hemen cezai işlemleri uygulayalım.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2014
  10. Tamamen değil de belirli bir oranda hasarı önlese. (Örneğin iris hasarını her patlamada %0.5 azaltsa ) .

11. olabilir aslında

12. Konunun kilitleneceği malum zaten ben daha fazla konusmayayım .. :D

13. Ben olumlu bakıyorum.

14. DELI•VAR

DELI•VAR User

Arkadaşlar herşeyin bir kötü yanı vardır ben olmamasından yanayım. -1

Son düzenlenen: 27 Haziran 2014
  15. Bak mesela DELI•VAR arkadaşımız gayet güzel, kışkırtıcı olmadan bir yorum yapmış. Bu fikri beğenmeyen saygı kuralları çerçevesinde istediğini ifade edebilir.

16. Boş ver ◐•тєямιηαтöя•◑ uğraşmaya deymez...

konu güncellenmiştir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Haziran 2014
  17. Katılıyorum Çünkü o nalet irisleri kasmak büyük dert oluyor...

18. bencede konuşma hatta benim konulara uzaktan veya yakından yaklaşma ;)

19. Kimin ne yapacagı oynayacağı seni bağlamaz kardes herkes özgürdür ben yanlislikla evete bastım fakat olumsuz dediğin gibi tamir kuponu var...

20. Hiç gereği yok.

Son düzenlenen: 13 Temmuz 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.