Bug / Oyun hatasi Droit Tamir CPU Kullanımı & Patlayan Irisler

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve (C*)ZALOĞLU(C*)T.C tarafından 16 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. iris yok ortada nerede irisim iris tamir kuponu hepsi var kontrol ediyorum ondan taraf sıkıntı yok ama iris yok oldu şimdi ne yapıcaz support a vermiyicek atım mesaj % 100 eminim vermez
    ++++++++ bide boyut savaşlarına girmiyor saatlerce bekledim girmedi supporta yazdım bana söyledikleri video çek at ---biri artık el atsın yardım etsin kurtasın lütfen---

2. Irislerin ilk defa patladiysa 1 seferligine muhakkak geri veriyorlar .belki urilerin yoktur onun için tamir olmamıştır bide boyut savaşları dedin ya oyuncu sayısı azaldığı için olabilir yaryarin öğlen falan gir olur

3. kardeşim geçen irisler patlamıştı o zaman hakkımı kullandım en dikat ettiğim şey irislerdir bir anda tamir kuponuda var 1 tane tek patlamış hepsi aynı oranda hepsi patlardı 1 tane tek değil girip baktım cpuya kontol ettim var tamir kuponu uri herşey full ama nasıl oldu bilmiyorum ++++++ boyut savaşlarına hiç girmiyor server birleştikten sonra hiç giremedim full o haritada görevlerim duruyor

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Droit tamir CPU kullanıyorum diye hiç bakmazsan böyle durumlar yaşanabilir. Artık ne şekilde görmedin hasar oranlarını bilemiyorum. Daha önceden telafi edildiyse şimdi pek sanmıyorum.

5. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Tamir CPU sistemi tehlikelerle doludur. Belli bir hasar seviyesinin üzerindeyken tak çıkar yaptıysanız sistem bunu algılamaz. Veya kupon-uridium kadar önemli bir diğer husus ise CPU'nun tamir hakkı rezervidir. Bunları kontrol edin ve bir tavsiye; işinizi asla CPU'ya bırakmayın, kendiniz takibini yapın.

İyi forumlar...

6. bende de tamir cpu olduğu halde her zaman droidleri elle tamir ediyorum , bu cpu nedense güven vermiyor bana

7. 1 iris bir şey değil de droit tamir cpu yaramıyorsa yazın tüm adminler haftalık raporlarınıza kaldırsınlar böyle sorunlar oluşmaz herşeyim var tamir cpu fln hepsi var daha ne oyun hatası oldu diye benim ne sucum var sonucta 1 tane birşey değil hepsi gitseydide aynı muamele olurdu bunun yaşanmaması için siz admin olarak gerekeni meerkez e iletmeniz gerekir yoksa kaldırmıyorsanız böyle bu tür olaylardan sonra telafisini de yapmak kontrolüde sağlamak zorundasınız siz gönülü olarak iş yapıyorsunuz bunu biliyorum ama artık son dönemler de sorun üzerine sorun sorun sorun support ise yardım etmiyor öyle support aslında süs diye orada tiçket atım bana dönüyo video çek sorunun ne olduğuyla ilgili gönder diyor dalga geçiyor sanki türklerdeki support gönülü olarak bu işi yapmıyor yardımcı olmadıktan sonra ben süs olarak adlandırırım bir rahat bu oyunu oynamayacakmıyız

8. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhaba,

CPU güvenli, lakin dikkat edilmesi gereken çok fazla unsur var: Yeterli Uridium-Tamir Kuponu olması, CPU'nun yeterli tamir hakkına (8&32) olması, gemi değişimlerinde IRIS'lere %0 hasarda iken CPU koymanız ve değiştirmemeniz gerekiyor. Sizde sanıyorum sadece biri patladıysa ya Irıs'leriniz aynı hasarda değildi yada CPU'da 7 tamir hakkı bulunuyordu.

Lakin; yine de bu durumları raporlayacağım.

İyi forumlar dilerim...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Mart 2019
  9. Droid tamir CPU'su kadar gereksiz extra yok .. Aga bu irislere geliştirme basıyoruz buda uridium demek , şahsen yıllardır tamir CPU kullanmadım ve 1 kere bile olsun irislerim patlamadı . Hergün ya sabah ya da akşam kontrollerimi sağlıyorum şuan var 70-80 k tamir kuponu %50 yi geçmişse anında tamir ediyorum hepsini ...

xxkubixx bunu beğendi.
  10. 13050 tamir kuponu var uri full irislerin hepsi aynı hasarda 1 tane tek ortada yok bug olmuş ise bilmiyorum ama droit tamir cpu var patlamadı oyun sorunu bu

11. kardeşim aynı muhabbet bu cuma banada oldu ilk patladıgında bilmiyodum verildiğini tekrar geliştirdim ordan 700k içeri girdim sonra bidaha patladı yine tamir cpu sundan kaynaklı tak çıkar yapmadıgım halde ve tamir kuponu 25binin üzeri oldugu halde gene patladı busefer verdiklerini öğrendim verdiler 2 gün önce yine patladı yine cpu takılı bakalım vereceklermi çok merak ediyorum ama bana ders oldu bidaha cpu kullanmam 3 defa patladı ya 3 1 olsa neyse o cpu hatalı çalısıyo başka açıklaması yok bakın altını çiziyorum tak çıkar yapmadım.

12. ya işte oyun hatası verseler iyi olur bekliyorum supportu

13. valla bende bekliyorum yarın cevap verirler cevap belli ama bi umut işte

14. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Merhaba,

Oyunda herhangi bir nedenden droitleriniz patlarsa, imha olursa (her bir droid için hasar %100 olduğunda imha olur, patlar) support ekibi size sadece 1 kereye mahsus olmakla toplamda 8 İris, 1 Apis ve 1 Zeus droidini geri iade etmesini rica edebilirsiniz. Unutmayın ki bu durum bir yükümlülük değil, sadece oyunculara karşı olan bir iyi niyet göstergesidir. Patlayan droitleriniz geri iade edildiğinde aynı geliştirme seviyesine sahip olacaktır. Support ekibine durumu izah edecek şekilde yazarsanız, ticket atarsanız (her ikisi aynıdır) gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size geri dönüş sağlayacaklardır. Lütfen dikkat droitleriniz geri iade edilene kadar hiç bir şekilde yerlerine İris veya Flax droidi satın alamyınız! Aksi durumda droid iadesi gerçekleşmez!
    Lütfen support'un geri dönüş yapmasını bekleyiniz. Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.