Duyuru Droit Tamir CPU Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Nemo___ tarafından 10 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ___Nemo___

___Nemo___ User

test ettik 1 irisim gitti diroit tamır cpuları calısmıyor tamır kupon da olsun 2 tane envanterede takılı tamir etmiyor yetkililere iletilsin duzeltılsın aksi taktirde cok iris patlayan olacak adminlere merkez tarafına ıletılsın artemiz deniz özellikle sen bi ilgilen bununla

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Forum üzerinden sizin hesabınıza hehangi bir müdahele ve inceleme yapılamaz. Bu nedenle sizden bu sorunun oluştuğu gemi üzerinden support ekibi ile iletişime geçmenizi ve teknik bir sorun olduğunu belirtmenizi rica ediyorum.

İyi forumlar.

3. Benim de bazen 1 irisim patlamıştı bu sorun yüzünden.

4. aga 4 irisim gitti yazdım supporta cevap yok kafayı yicem o kadar geliştirme o kadar emek boşamı gidicek oyundaki problem yüzünden bizim zararımızı kim karşılayacak tam bir fiyasko başka açıklaması yok oynamayın oyunu diyolar kısaca bize .

5. Droidleri uridiumla tamir ediyor tamir kuponu ile değil. Geminizde yeterli uridium olmadıı için patlamış olabilirmi? Bende cpu sorunsuz şekilde çalışıyor