Droit Tasarımları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [[AnakinSkywalker]] tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tüm diroit tasarımları ve özelliklerini gösteren bir başlık yada tablo yok mu ? Aradım bulamadım. Link atsanızda olur.

2. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba;

HAVOC: Havoc Tasarım Droitlerinize monte ettiğiniz lazerlerinizin vuruş gücünü %10 oranında arttırır.Droit başına bir havoc tasarım gerekmektedir.Apis ve Zus Droitleriniz varsa bunlar içinde havoc tasarım gerekir.Vuruş gücünün %10 artması için tüm diroidlerin havoc tasarımla donatılması gerekir.

HERCULES: Diroitlerinden birini onunla donattığın takdirde, bu diroitin kalkan jeneratörleri % 15 daha fazla kalkan enerjisi üretir. İpucu: Bütün diroitler Hercules tasarımıyla donatıldığında, ekstra bir set bonusu olarak % 20 DP de senin olur!

Belirli bir konu olmaksızın havoc konusunda ZETA KAPISI , hercules konusunda da KAPPA KAPISI konularını inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar

_-vurgun-_ bunu beğendi.
  3. **Aßß**

**Aßß** User

sayın admin merhaba ben şeref için gelmiştim şerfim durup dururken birdeden düştü ve kazınamıym neden şerefi yapamıyom lütfen yardımcı olun saygılar

4. Ama siyah ve gri renkte tasarımlar da var onlar nedir ?

5. siyah dediğin apis
    biraz kahverengimsi var oda zeus
    tasarımsız halleri.

6. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

diroitler tasarım takılmadığında öyle gözükür konu hakında greklı bılgı verılmış kılıtlenmesı uygundur

Keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.