Destek droitlerim patladı nasıl geri alırım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve baskan1234567890 tarafından 26 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. droitlerim patladı
   
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Oyunda herhangi bir nedenden droitleriniz patlarsa, imha olursa (her bir droid için hasar %100 olduğunda imha olur, patlar) support ekibi size sadece 1 kereye mahsus olmakla toplamda 8 İris, 1 Apis ve 1 Zeus droidini geri iade etmesini rica edebilirsiniz. Unutmayın ki bu durum bir yükümlülük değil, sadece oyunculara karşı olan bir iyi niyet göstergesidir. Patlayan droitleriniz geri iade edildiğinde aynı geliştirme seviyesine sahip olacaktır. Support ekibine durumu izah edecek şekilde yazarsanız, ticket atarsanız (her ikisi aynıdır) gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size geri dönüş sağlayacaklardır. Lütfen dikkat droitleriniz geri iade edilene kadar hiç bir şekilde yerlerine İris veya Flax droidi satın alamyınız! Aksi durumda droid iadesi gerçekleşmez! Support ekibi ile nasıl iletişime geçeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.
  İlerleyen zamanlar için size tavsiyem bu gibi durumların yaşanmaması için droitlerinizin hasarını sık sık kontrol etmenizi veya droit Tamir CPU her iki konfigurasyonunuzda kullanmanızı olacaktır. Buradan Droit Tamir CPU hakkında çok detaylı ve önem arz eden bilgilere ulaşabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş