Duyuru Droitlerin Hasar Almaması ve Ganimet Kutusundan Zeus veya Apis Parçası Çıkması

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 7 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba cesur pilotar,

  Forum üzerinde aşırı şekilde sorulan bazı soruları (S) ve cevaplarını (C) bu konuda bulabilirsiniz.

  (S): Droitler gemim imha olmasına rağmen hasar almıyor. Bu durum neden kaynaklı?
  (C): Yeni Birleştirme ve Geliştirme Sistemi güncellemesinin yapılmasından sonra droitlerin hasar özelliği droitler artık hasar almayacağı şekilde değiştirildi. Bu değişiklik yeni sistem ile birlikte geliştirmesi devam eden droit imha edilirse oyun istemcisinin çökmesine karşı bir önlemdir. Oyun istemcisinin çökmesi durumuna uzun vadede çözüp bulunana kadar droitler hasar almayacaktır.

  (S):Bu durum nedeni ile aniden droitlerim patlayabilir mi?
  (C):Hayır, böyle bir durum yaşanamaz. Droitlerin hasar almaması değişikliği uzun süre aktif kalacaktır. Bu durumla ilgili bir düzenleme olduğunda forum üzerinden bilgilendirme mutlaka yapılır.

  (S):Apis veya Zeus droiti için gerekli maksimum sayıda inşa parçasına sahibim. Ama hala Yeşil (Altın) ganimet kutusundan inşa parçası çıkmaya devam ediyor. Bu durum neden kaynaklı?
  (C): Bu durum ilgili güncelleme sonrası yapılan bir değişikliktir. Bu durum teknik bir sorun değildir ve bu şekilde kalacaktır. Eskiden sadece 1 adet yedek Apis veya Zeus droitine sahip olabiliyorken, yeni sistem ile birden fazla yedek Apis veya Zeus droitine sahip olabileceksiniz.


  İyi forumlar.

  DarkOrbit Türkiye Ekibi
   
  Son düzenlenen: 28 Nisan 2021
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş