Destek Dükkan Bug Sorun

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve lEfe tarafından 14 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. lEfe

  lEfe User

  3lwl yakıt protokolü aldım ve protokol yuvası açtım sayfa hata verdi yeniledim uridyum gitmişti fakat ne protokol nede harcadığım uridyum yuva açmıştı
  Zaten çok zor uridyum kasılıyor birde kastığım boşa gidiyor [​IMG]
  Balans kısmında aldığım gözüküyor ama hangardan pete girince protokol ve açtığım yuva kilitli
  Uridyum harcamaya korkuyorum bişeyi alsam acaba gelicek mi item :(
   
  ERDALBAGGAL bunu beğendi.
 2. bendede güçlendiriciler gelmedi sıkıntıdayım acil destek
   
 3. smoonrise

  smoonrise User

  C:\Windows\SoftwareDistribution\Download İçerisindekileri sil
  İstemci önbelleğini temizleyin kapatıp tekrar dene
  Arama kısmına '' çalıştır '' yaz enter .
  - %temp%
  - temp
  - Prefetch

  Bunlardan sonra hala aynı ise supporta başvurman lazım onlar senin onayın ile hesaba giriş yapıp inceleyip düzeltirler . Hatta hızlı olsun işlem diye ilk yazında onay ver '' hesaba girip bakmanız incelemeniz için Onay veriyorum '' gibi mesela .
   
 4. aynı sorun gg de de var 100lük olarak kapıya bastım yenileniyor diyor cık gir yapıyorum 0 parca diyor yeniden 100lük bastım yine aynı 20k urim çöp oldu tsk.
   
 5. lEfe

  lEfe User

  Bunlar işe yaramıyor uri harcamaya korkar olduk... ve bu sorun sadece küresel serverda geçerli diğer pek çok sv da denedim uri harcayında item alınıyor
   
 6. oben

  oben User

  Yapılan güncelleme sonrası oluşan bazı teknik sorunlar gün içerisinde yapılan sunucu resetleriyle düzeltilmiştir. Lütfen herhangi bir sorun yaşamamanız için indirilebilir istemcinin ön belleğin temizleyerek oyuna giriş yapınız. Eğer teknik sorunların devam ettiği süreçte satın aldığınız bir öge hesabınıza eklenmediyse ilgili detaylarla birlikte bu konuda support birimine yazın. Yaşanan herhnagi bir kaybın telafi edilmesi adına script hazırlanmaktadır. Önümüzdeki günlerde script çalışması bittiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

  demiş büyük patron güncelleme notlarında.
   
 7. smoonrise

  smoonrise User

  O zaman sorun supportun yetkisine kalıyor onlar yardımcı olacak , bu kadar bilinen sabit bir problem ise video kanıt alıp öyle yapmak lazım büyük değişimleri malum pek başarılı değil oyun maduriyetleri geri iade etmede :)
   
 8. Merhaba,

  Sorun bizlerin bilgisi dahilindedir. Buradan ilgili duyuruya ulaşabilirsiniz. Yaptığınız harcamaları support birimine ticket olarak iletmeniz telafi işlemini kolaylaştıracaktır.

  İyi Forumlar.
   
 9. lEfe

  lEfe User

  İade aldım şaşırdım :D
   
 10. .BAŞAK.

  .BAŞAK. Guest

  Merhaba,

  İade almanıza sevindim :)
  Destek birimimiz bu konuda oyuncularımızı mağdur etmeyecektir.

  İyi oyunlar dilerim.
   

Sayfayı Paylaş