Öneri Dünya Sıralaması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Silence™DSSMN™Danger tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

??

1. olabilir

oy sayısı 66
    91,7%
  2. gerek yok :)

oy sayısı 6
    8,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kendi serverımızdaki sıramızı biliyoruz.Birde Dünya genelinde bir sıralama olsa nasıl olur :) Ve Sıralama birincisine ise Dünya Şampiyonu ünvanı verilse diye bir şey sorsam :)

The♠♠♠BARONLE™ bunu beğendi.
  2. Darion26

Darion26 User

Güzel olabilir aslında :) Dünya birincisi kim onuda görürüz :D

GREED ve Silence™DSSMN™Danger bunu beğendi.
  3. +1. güzel fikir

Silence™DSSMN™Danger bunu beğendi.
  4. Güzel fikir +1 bayıldım :) .

5. +1. Birde kralları tanıyalım :)

6. WolfWar

WolfWar User

Bir zararı olucağını sanmıyorum güzel olur +1 Birincinin kim olucağını hepimiz biliyoruz :D

GREED ve Silence™DSSMN™Danger bunu beğendi.
  7. iyi olur bencede :) +1

8. Hiç zararı yok olabilir :) +1

9. usta sanırsam sen sıralama 1. sin :) +1 güzel fikir sıralamada olan ilk 10 kişi ana sayfa kirişte nickleri ve şerefleri yazsın diyede eklenebilir iyi forumlar

10. DraydiBoy

DraydiBoy User

Mesela Kendi Serverinde 1. Fakat Dünya serverinde 10. sun böyle bir özellik olması gerekiyor Ama kullanıcıya özel yani sadece kullanıcı görse iyi olur diye düşünüp Oyum Olumlu +1 Diyorum...

11. Yok birinci değilim ama çoğu oyunda var bizim.ne eksiğimiz var diye düşündüm :)

12. bunun dışında serverların kendi içinde ülke bazında sıralamasıda olabilir :)

13. Fikir geliştirilebilir klan sıralaması ilk 10 a uri vip vs. Bp yönetimi bi el atsın zaten hepsini düşünüp yaparlar diye düşünüyorum :)

SalvaTion`-kN- bunu beğendi.
  14. GREED

GREED User

Ben konuyu beğendim açıkcası ben olacağımdan değil de merakımdan +1 verdim :D

15. Destekleriniz için teşekkürler :)

16. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Oyuna farklı bir rekabet katacağı için iyi olacağını düşünüyorum,diğer üyelerin yorumları ne yönde olacak bakalım :)

Keyifli forumlar.

17. Umarım iyi yönde olur :)

18. Merhaba ,

Dünya sıralaması bence çok gerekli değil çünkü ilk server'lardakiler sıralamada yukarda olacaktır diğer sonradan açılanlardakiler ise aşağılarda bu nedenle benim açımdan çok önemli değil. Server'lar arasında bile sıralama puanları yada rütbe puanlarında bile farklar varken bu şekilde bir sıralama çok gerçekçi olmayacaktır.

İyi forumlar.

19. Maksat o zaten server 1.siyim generalim vs diye hava atamıyacaklar artık :)
    (olursa ♥ )

Düşünceniz için teşekkür ederim adminim :)

20. Güncel ♥ ☻ ☺ ♦ ♣ ♠ • ◘ ○

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.