Öneri Düşman Bulucu 4 Modülü

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Purgatory tarafından 8 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Düşman Bulucu 4 Modülü Gelmeli mi?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Purgatory

Purgatory User

Düşman Bulucu 4 Modülü

Düşman bulucu 4 modülü ile menziliniz 8000'e çıkacağı gibi artık aynı anda 2 uzaylı türünü mini haritanızdan takip edebileceksiniz. Böylece zamandan tasarruf edebileceksiniz.

Düşman Bulucu 4 Modülü

• Menzil: 8000
    • Kullanılabilmesi için P.E.T'inizin 20 seviye olması gerekir.
    • Modül etkinleştirildiğinde %15 daha fazla yakıt tüketir.

Görsel
    Kategori
    İsim
    Miktar
    Gereken(etkinliğe göre)
    Üretilebilir
    İnşa Süresi
    P.E.T​
    G-EL1​
    1​
    Payment,
    30.000 Akik Yongası,
    80.000 Chromin

2 Mikrotransistörler
    5.000 Rinusk,
    275 Scrap

225 Prismatium
    150 Kyhalon
    Bir Kez​
    5 Saniye​

Son düzenlenen: 29 Kasım 2021
    BUKANN ve Dontforgetme bunu beğendi.
  2. Çok güzel bir konu fikrim olumlu

Purgatory bunu beğendi.
  3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konuyu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederiz. :)

İndeks bölümüne eklemiş bulunmaktayım. Gerekli destekleri aldığı sürece raporlayacağız. :)

İyi Uçuşlar!

Purgatory bunu beğendi.
  4. tahir_47

tahir_47 User

yıllar önce hazırladığım gemiler arası alışveriş özelliği kadar olmasa da hoşuma giden 2. fikir oldu. çok iyi düşünmüşsünüz umarım gerçekleşir fakat sanki akik olayı biraz fazla mı ne :)

konu sahibi sizsiniz ama kendi fikrimi de ortaya atmak isterim. istenilen materyallerinden akik yoncası biraz düşürülüp scrap prismatium vs gibi materyaller eklenebilir bu sayede eski harita biraz rabet görüp bl haritaları boş kalabilir

Purgatory bunu beğendi.
  5. Purgatory

Purgatory User

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Düşüncende haklısın. Gerekli düzenlemeyi yaptım. Tekrar kontrol ederek yeni miktarları görebilir düzenlememi istediğin yerler olursa bildirebilirsin. :)

6. perfect Gral bence acilen gerçekleştirilmeli

Purgatory bunu beğendi.
  7. BUKANN

BUKANN User

muhteşem bir fikir daha pahalı bile yapılabilir oyuna gelirse herkesin almak isteyeceği bir modül olurdu

Purgatory bunu beğendi.
  8. game feedback kısmı var TR discordunda fikrini orda ingilizce paylaşıp daha çok ses çıkarabilirsin

Purgatory bunu beğendi.
  9. Purgatory

Purgatory User

Tavsiyen için teşekkür ederim. Fazla katılım sağlamasamda darkorbit discord kanalını ve odalarını takip ediyorum. Yanlış bilmiyorsam discord kanalında bağlantı, resim vb. dosya paylaşımlarına izin verilmiyor. Görseller ile destekleyemediğim bir konunun feedback kısmında paylaşılan konuların arasında kaybolacağını ve etkisini kaybedeceğini düşünüyorum.

Eğer paylaşımlarımı buradan yaparsam Darkorbit Türkiye takımında çalışan arkadaşlarımız gerekli çevirileri yaparak(çeviri de yapmam istenirse ekleyebilirim), resimler ile birlikte merkeze iletebilirler. Böylece merkez, kendi bünyelerindeki bir ekipten gelen bildirimi daha dikkatli inceleyecek ve uygun bulunursa güncellemeyi yapacaklardır.

Eğer Türkiye takımımızdaki arkadaşlarımız bu düşüncemin yeterli olmayacağını düşünüyorlarsa, bunu belirtirlerse bir başka çözüm yolu olarak, diğer ülke forumlarındaki güncelleme ve fikir havuzu konularında, ilgili ülkenin ana dilinde olacak şekilde görseli ile birlikte paylaşımlarımı tekrar yapabilirim.

10. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Yaptığınız görsel çalışmalar ve detaylı bilgilendirme gayet yeterlidir. Çeviriyi yapmak bizim işimiz. :)

Ama yapabiliyorsanız video görseli yapabilirsiniz de bu gelen katılımların ve oylamaların artmasını sağlayacaktır.

Buna ek olarak, discord kanalında bu konunun linkini paylaşarak foruma bakmayan oyuncular için destek sağlayabilirsiniz. :)

İyi Uçuşlar!

Purgatory bunu beğendi.
  11. tahir_47

tahir_47 User

muhteşem olmuş beynine sağlık :)

12. Purgatory

Purgatory User

Tavsiyene uydum ve söylediğin gibi yaptım. Üstüne birde görselle desteklemeye çalıştım. Tekrar teşekkür ederim. :)

13. ok,ancak 80.000 chromium?

Son düzenlenen: 12 Kasım 2021
  14. Purgatory

Purgatory User

Çünkü bu modül değerli. Herkes sahip olmak isteyecek.
    Chromin etkinliğinde, daha önce P.E.T modülü bir seçenek olarak gelmedi. Sayıları değiştirebilirim. Senin tavsiyen nedir?

Son düzenlenen: 9 Kasım 2021
    recursos☺☺ bunu beğendi.
  15. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

TR forumundasınız ve Türkçe dil kullanınız.

İyi Uçuşlar!

recursos☺☺ ve Purgatory bunu beğendi.
  16. +rep güzel fikir olumlu kardeşim

recursos☺☺ ve Purgatory bunu beğendi.
  17. radar 4 takılan bulucu 3 de aynı işi görüyor fazla değer farkı olmicak . eğerki megamayın tarzı bi modül çıkarsalar değerli npc ler için özel megamayın kapılarda kullanılabirliği çok değerli olurdu ve güzel olurdu bence mevcut olan tüm modüllerin 4 lvl i gelmeli megamayın ve dp link hariç
    hatta yeni nesil pet modülleride gelmeli plutus deeylerinde gelen hedefleme modülü oyuna eklenmesine rağmen plutus deneyleri haricinde hiç bir etkinlğe gelmedi benim düşüncem bazı pet modüllerinin 4 lvl lerini agatusa birleştire koyabilirsiniz böylece agatus etkinliği tekrardan canlanır

Son düzenlenen: 9 Kasım 2021
    recursos☺☺ bunu beğendi.
  18. Purgatory

Purgatory User

Düşman bulucu modül 3'ün menzili 5000 olduğu için 4. seviyesinin 8000 olması gerektiğini düşündüm. Çok bir fark olmasada bir adet radar protokolünü çıkarıp, yerine ihtiyacımıza göre başka bir protokol takmamıza imkan tanırsa bu bile güzel bir gelişme olabilir.

recursos☺☺ bunu beğendi.
  19. ok,ancak 80.000 chromium??

20. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Evet 80.000, dolar bile 10 lirayı aştı artık :D

İyi Uçuşlar!

Sayfayı Paylaş