Düşman Klan Ya Da Düşman Şirket

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Melik•Bey tarafından 21 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne yapardın ?

1. Düşman klana saldırırdım.

oy sayısı 4
    40,0%
  2. Düşman şirkete saldırırdım.

oy sayısı 5
    50,0%
  3. Karışmazdım.

oy sayısı 1
    10,0%
  1. Haritada dolanırken aniden bir savaşa denk geldin savaşan iki kişi de birbirine düşman.Senin onlarla hiçbir iyi ilişkin yok.Birisi seninle aynı şirkette olup düşman klan olan birisi diğeri ise düşman şirkete ait bir kimse bu durumda ne yapardın ?

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sanırım genelde düşman klana sıkmak tercih edilecektir :)

İyi forumlar.

Melik•Bey bunu beğendi.
  3. Ketolar

Ketolar User

Öyle durumlarda genelde karışmam, ama bazıları var adam düşman şirketten gelmiş bizimkilerle kapışıyor ben de bizimkilere ufak olsa da yardım ediyorum(pek güçlü değilim) ve düşman adam bana özelden -sen kimsin ki bana saldırıyorsun, seni ne ilgilendiriyor, seni oyunda barındırmayacam gibisinden laflar ediyor şikayet ediyorum ama ceza yemiyor. Kendileri beni açıkta yakalasa 3 saniye sürmüyor patlatması ama benim onlara x1 ile 4 bin vurmam oldukça zorlarına gidiyor nedense.