DUNYAADAM[DELİ] Kimdir? tr2

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Kıta40 tarafından 7 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kıta40

Kıta40 User

DUNYAADAM[DELİ] kimdir taniyanlari gorelim bakalim :)

2. SLASH

SLASH Guest

Merhaba,

Aslında burada açılan konular " bu kim? kim bu kim? adresi verin. döner bıçaklarıyla saldıralım. haa benmişim yaa." formatında değil de daha çok oyuncuların kendilerini tanıtarak kaynaştığı bir bölümden ibaret :)

İsterseniz biraz kendinizden bahsedin. Mesela oyunu ne zamandır oynadığınız, neleri sever - sevmezsiniz, normal hayatta neler yaparsınız gibi. Benimkisi bir tavsiye :)

İyi forumlar

3. Kıta40

Kıta40 User

hee taamam oyle bahsediyim :) 7 yil once tr2 eic te basladim bu oyuna . kale klani diye bir klana girdim orda gemiyi baya iyi bir hale getirdim daha sonra mars sirketinden DELI klani eic ye gecis yapti bizim baskanla felan gorusulmus deli ile birlesme karari alindi ve o gun bugundur delide devam. 1,5 sene ònce 2 senelik oyuna ara vermistim bu uzaktan tiklama olaylari oyundan cok sogutmustu beni kalktigini felan duyunca kullanan gemilerde banlanmis ogrenince tekrardan donme karari aldim. 1,5 senedir yine tr2 eic te deli klaniyla devam. lakin son gunlerde klanimizdaki bayan oyunculara edilen kufurlere karsi sessizligini koruyan support yoneticileri yuzunden oyundan soguma evresine girmis tekrardan birakmaya dogru bir yol aldigimi goruyorum

4. Hoşgeldiniz :)

Özden abi hala oyunda mı acaba? Selamlarımı iletin. ;)

5. Kıta40

Kıta40 User

malesef ozden abi oyanmiyor ama sen diyinca hatirladim cok iyi bi abimizdi tekrardan sesini duymak cok isterdim

sümüklüböcük bunu beğendi.
  6. Kötü olmuş, çoğu kişi oyunu bıraktı zaten..

7. Kıta40

Kıta40 User

bu son specturum özelliklerinin bekleme süresi azaldı ha bende çok zevk almamaya başladım büyk ihtimal bende bırakırım yakında