duruş önemlidir

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve teoman_ tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. teoman_

teoman_ User

merhaba
    duruşunuz gerçek hayattan sanal oyunlara yansır. bu nedenle oyunda takındığınız tavır önemlidir.
    isim yapmak için önünüze geleni kesip biçerek saldırgan bir tavır içine girdiğiniz an duruşunuzu kaybetmişsiniz demektir. bu şekilde isim yapmış olmak darkorbitin karanlık yüzüne hizmet etmekten başka bir şey değil.
    unutmayın geminiz ne kadar güçlü olursa olsun gücünüzü yansıtan asıl şey karakterinizdir geminizdeki lf4 lerin veya havocların sayısı değil.
    saldırgan tavırlar içerisine girerek npc leri bile saldırganca tutumlar içinde olan darkorbite hizmet etmekmi istiyorsunuz o zaman denebilecek tek şey kalıyor hizmetçi olmayın.

2. Bu yazınızdan çıkarmamız gereken şey nedir acaba :rolleyes:

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  3. ABİ BENİ KESME DEMEK İSTİYOR SANKİ :)

4. teoman_

teoman_ User

beni kesmemi :D
    alakası yok.
    artık oyunda faal bile değilim. kim kesmiş kim kesmemiş bakmıyorum bile. arada x-6 ya girip cubilere sıkıp gidiyorum o kadar.

uzun bir süredir bu oyunu oynuyordum. bir ara bıraktım. oyunun tamamen şans kriterlerine bağlı olarak oyuncuyu para harcamaya sevk etmesi ancak harcanan paralara rağmen hakedilen ödülün verilmemesi tam bir hayal kırıklığıdır. yönetime mesaj atıp bana hakkım olanı verin dediğinizde "şans abi yapacak birşey yok" diye cevap alırsanız sizde benim gibi düşünmeye başlayacaksınız.
    örnek vereyim.
    lf4 çıkar umuduyla 40 adet kırmızı ve mavi korsan ganimet anahtarı satın almıştım. işe yarar elle tutulur hiçbir şey çıkmadı kutulardan.
    son açtığım 2 kapıdan da (zeta ve kappa) eli tamamen boş döndüm. ee bu durumu eleştirmek gerekiyordu. bende sitemimi uygun bir dille yazmaya çalıştım. ama konu yanlış anlaşılmış.
    demek istediğim oyunda bir yerlere varmak istemeyi bir kenara bırakın. yazık etmeyin paranıza ve herşeyden öenmlisi zamanınıza.
    özetle oyunculara gerçek düşmanın kim olduğunu hatırlatmaya yönelik bir yazı yazmak istemiştim. gerçek düşman diğer oyuncular değil eli cebinizde gezen bigpoint firmasıdır. onu beslemeyin.

THEMIZ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.