Dusklight gemi tasarımları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve istanbulcopy34 tarafından 21 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Zamanında verilen dusklight gemi tasarımları ne zaman tekrar gelecek ? En son 2019 2.ayındaki plutusta geldiğini gördüm. (hecate , cyborg , spectrum , goliath g-champion)

BelongDemirhan ve ıııııııı bunu beğendi.
  2. Efsane tasarımlar :) zamanında ne kadar zorladıysam alamamıştım malesef :/ umarım gelir.

istanbulcopy34 bunu beğendi.
  3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Ne yazık ki tarihi hakkında veya gelip gelmeyeceği hakkında şuan için bilgimiz bulunmamaktadır. Etkinlik tekrar gelecek olursa forum üstünden duyurusu yapılacaktır.

İyi forumlar.

ıııııııı bunu beğendi.
  4. Darkorbit tarihinin en başarılı tasarımları bana göre. Umarım en yakın zamanda gelir , üstünden baya bir zaman geçti çünkü

Modum raporlara geçebilirmisiniz aslına bakarsanız baya büyük bir kitle bekliyor. Etkinlikte gelmeyecekse obsidyen kutusunada gelebilir :)

Modum cevap verecekmisiniz ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ekim 2020
    BelongDemirhan ve ıııııııı bunu beğendi.
  5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Forum Kuralları gereğince alt alta yazmak Flood yapmak yasaktır. Lütfen mesajlarınızı düzenleyerek ekleme yapınız. İçeriğin gelip gelmeyeceği merkez ekibe bağlı bir durumdur. Konunuz raporlara eklenilmiştir.

İyi Forumlar.