Dusklight Tasarimlari

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve YSF tarafından 21 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YSF

YSF User

Merhaba. Plutus etkinligiyle birlikte cikan tasarimlari 4-4teki NPC kesince bir ihtimal kazanabiliyoruz fakat bu gercekten cok zor. Etkinlik sonunda veya ileriki zamanlarda bu tasarimlari magazada gorecekmiyiz? Bu konu hakkinda bilginiz yoksa bunu ilgili yerlere iletirmisiniz? Tasarimlar harika sahip olmak istiyorum acikcasi :)

2. _01_

_01_ User

hem sadece yüksek riskliden düşmesi hemde ilk vuruş gerektirmesi tasarımlara ulaşmayı çok zor yapıyor birtane g champ tasarımı aldım sabah 5te oyuna girmem gerekti ilk vuruş atmak o kadar kişinin içerisinde zaten zor birde üstüne ilk vuruşa şans elde ediyorsun kesinliğide yok :) en azından düşük orta seviyelerin npclerine de ilk vuruş atana bir şans tanınsaydı iyi olabilirdi

KATALONYA bunu beğendi.
  3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bu konuda herhangi bir bilgi verilmemektedir maalesef, şahsi fikrim uzun süre boyunca gelmeyeceği yönündedir.

İyi forumlar.

4. *Soulfly*

*Soulfly* User

en az 10-15 kere ilk sıktım 4-4 te. hikaye atıyolar ne tasarım nede gemi çıktı.

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Oyunda bu tasarımları kazanan bir çok kişi varken, şanssızlığınızı oyuna mal etmek pek doğru bir davranış olmuyor. Tasarımlar ilk sıkana kesinlikle çıkacak denmemektedir, ilk sıkan bu tasarımlara sahip olmak için şans sahibi denmektedir. Dolayısıyla ümidinizi kesmeyiniz ve devam ediniz. Bol şanslar. :)

İyi forumlar.

6. MCMLXV

MCMLXV User

Verdiğiniz cevaplarda haklısınız fakat internet hızı, bilgisayar özellikleri vs. işin içine giriyor. Örneğin; Global Avrupa serverinde oynuyorum. Başka ülkelerin bizden daha iyi internet kullandığı herkesce kabullenilir. Ayrıca iyi bir bilgisayara sahip olabilme olanakları bizden daha yüksek. Bu ihtimallerde göze alındığında zaten şans dahada azalıyor.. En azından bu tasarımları mağazada ödeme yaparak alınması iyi olabilirdi.

KATALONYA bunu beğendi.
  7. KATALONYA

KATALONYA User

Hey dostum sana eşit fırsatlara sahip olduğunuda kim söyledi ama vurmaya devam etmelisin eşit olmasanda ilk gemi bazen patlayabiliyor belki sırada ki ilk on kişide mayınlamanı şiddetle tavsiye ederim belki bir gün dusklight tasarımın olabilir ve benim gibi denemeyi bırakanlara ara sıra görsel show yapabilirsin :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. MCMLXV

MCMLXV User

Savunmak istediğim eşit şartlara sahip olabilmek değildi. Ben bunları ilk defa mağazada görmek istedim. Eşit şartları yaratmak kesinlikle mümkün değil farkındayım. Sadece mağazada satışını görmek bir nebze iyi olabilir 'eğer şansımız yaver gitmezse oradan satın alırız' denilebilirdi. Bende pek umursamıyorum ama insanlar hepsini kolay bir şekilde aldıklarını söylediler. Bu da biraz üzdü. :)

KATALONYA bunu beğendi.
  9. İleride mağazaya da gelecektir diye düşünüyorum..

KATALONYA bunu beğendi.
  10. abi donuk cyborg hepsinden daha güzel ama herkeste var diye kullanası gelmıyor ınsanın

11. Bu tasarımlar için uğraştım ama sadece hecateyi alabildim vallaha sabır işi isteyene kolay gelsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.