E-mail Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve playdemon tarafından 11 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. playdemon

playdemon User

Merhaba, hesabım Error=98 koduyla ban yemiş. Neyden yediğini tahmin edebiliyorum ama hangi epostama bağlı olduğunu bilmediğim için desteğe başka bir hesabımla iletişime geçtiğimde hesabımın bulunduğu eposta ile iletişime geçmem söyleniyor. Ancak bütün epostalarımı taradığımda ban yediğime dair darkorbit'den bir mail gelmemiş. Bu sebeple hangi epostamdan kayıt olduğumu tam olarak hatırlamıyorum. Bir konuda oyun içerisinden kontrol edebileceğimiz söylenmiş ama dediğim gibi hesabım ban yediğinden dolayı bakamıyorum. Şifre sıfırlama isteği yolladığımda o mail tekrardan ulaşmıyor. Ticket açıp sorduğumda böyle bir bilgi veremeyiz denilmekte. Hangi epostama ait olduğunu bulabilmem için bildiğiniz bir yöntem var mı?

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Eğer daha önce oyun içerisinde alışveriş yaptıysanız bunun maili hesabınıza gelmektedir. Maillerinizi bu bakımdan inceleyerek bulmaya çalışabilirsiniz. Vip, indirim, uridium çekme gibi ücret ve içerik belirten mailleri gördüğünüz hesap geminizin kayıtlı olduğu hesap olacaktır.

İyi forumlar.

3. playdemon

playdemon User

Peki teşekkür ederim. Error=98 koduyla ban yedim. Bir konuda bir hafta oyun girilemeyeceği belirtilmiş. Bu doğru mudur? Şimdiden teşekkür ederim.

4. Viraaa

Viraaa User

eger co pilottan felan ban yediysen umarim tez zamanda gemin kapanir.sizlerin yuzunden oyun oynayamaz olduk.he bu dedigim gibi bisey yoksa ozurlerimi suunuyorum.

5. playdemon

playdemon User

Maalesef şu zamana kadar kullanmadım kullanmamda. N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ekim 2020
  6. smoonrise

smoonrise User

Ban alan hesabın nick ve şifresini gir hata kod geldikten sonra anasayfa altındaki '' Support '' yazısına tıkla eğer bir aksilik olmaz ise hesabının kayıtlı olduğu mail ile beraber support iletişim sayfası çıkacaktır böylece hangi mail kayıtlı bakabilirsin .

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

En doğru açıklamayı her zaman Support Takımı yapmaktadır.
    Üsluba dikkat edelim mesaj içerği tarafımca düzenlenmiştir.

Konuya gerekli cevap verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.