e pin alımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Lapseki tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Lapseki

Lapseki User

indirimli avantaj paketi epin almak istiyorum ama hiçbir sitede bulamadım satıştan mı kalktı . kolay gelsin

2. KARANLIK

KARANLIK User

3. Lapseki

Lapseki User

evet baktım indirimli avantaj paketi e pin bulamadım malesef

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Modumun verdiği siteden indirimli paketinizin maliyeti kadar epini satın alarak indirim paketinizi satın alabilirsiniz.

5. Lapseki

Lapseki User

siteden 99 TL epin alırsam 6 aylık vip ve indirim avantaj paketini tek epin numarası ile nasıl akif edeceğim. link varsa sevinirim

6. Nefes

Nefes User

7. KING.TIGER

KING.TIGER User

SAYIN YETKİLİ [​IMG]67760548 BUDUR
    2011 DEN BERİ PARAYLA URİ ÇEKİP OYNAMATAYIM UZUN BİR SÜRE ARAVERDİĞİM HESABIMA GECEN HAFTA EPİN CEKİP VİPLİKLERİNİ ALDIM. DÜN YANİ.30,01,2014 DE %50 TP VE İNDİRİM PAKETİ EPİNLERİNİ ALDIM.FAKAT KODLARI GİRERKEN GÖRDÜMKİ. ÖDEME ŞEKLİM TÜRKLİRASI YERİNE .. EURO OLMUŞ. BUDURMDAN İNANILMAZ MADURUM.SEBEBİNİ DE BİLMEMEKTEYİM. EPİNLERİDE KULANAMIYORUM .ŞUAN DİĞEROYUNCULARA GÖRE %50 PAHALI ÖDEME İSTEMEKTE ŞİRKET BENDEN LÜTFENYARDIMCI OLURMUSUNUZ.

8. KARANLIK

KARANLIK User

İlk olarak forumda büyük yazı fontu kullanmayınız.

Sorunuza gelirsek supporta id numaranız ile başvurun gerekli açıklamayı yaparlar size.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.