e-pin ile ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KaptanOrbit tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben yarın ki x3 saatinde banka kartı ile 75000 x3 = 225000 uridyum almayı düşünüyorum:

1) Hangi ödeme şekli banka kartına uyumludur ve bana ekstradan avantaj sağlar?

2) Fiyat 53 TL mi? 75 TL nin üstü çizilmiş fakat emin olamadım. :)

3) e-pin de banka kartı ödemesi yok değil mi? E-pin 53 TL nin üstüne bir fiyat söylüyor. Diğer ödeme şekillerinde de 53 TL nin üstüne çıkmazlar değil mi?

4)e-pin de "%5 daha fazla oyun parası" diye bir ifade var. Alacağım 225000 uridyum 236250 uridyum mu olacak? ( Eğer banka kartı ile ödeme varsa:rolleyes:)

2. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Bildiklerimi söyleyeyim ;

2- Eğer indirim bonusu yoksa 75k uridium 53 TL.
    3- E-pin satışı game sultan üzerinden yapılıyor o yüzden oradaki ödeme şekillerine bakmalısınız.
    4- %5 Bonus veriyormu bilmiyorum ama ödeme seçerken çıkan bilgi yazısını okursanız ayrıntısı ile yazar.

3. Çok sağol e-pin de 53 TL 61 TL olarak görüyodum ondan soruyum dedim.
    Diğer sorularımıda bilen varsa cevaplarsa akşama para yatıracağımda ona göre hareket edeyim.:rolleyes:

4. Merhaba ,

Banka yolu ile havale yaparak E-pin alabilirsiniz. Bu E-pin ile x3 zamanında alım yapabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İlgili bölümü inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. ATM den halletim e-pin aldım. 225000 uridyum %5 bonusla 236250 uridyum oldu. :cool:Ama banka 5 TL havale ücreti aldı. o_OSonuçta halletim. Konuyu kilitleyebilrsiniz.:)

6. Merhaba ,

Konu çözüme kavuştuğundan dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.