E posta adresimi değiştiremiyorum

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve skateblue16 tarafından 8 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. eski e posta adresim hesabımda kayıtlı ama e postaya erişimim yok ve şifresini de bilmiyorum bunu değiştirmem için bi yol varmı? Saygılarla.

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Sistem üzerinden mail değişikliği yapılmamaktadır. E-posta kurtarıcısını denemeniz gerekmektedir.

Türkiye Takımı!

3. outlook hesabı kurtarması baya zor olduğu için yapamıyorum çok eski bir e posta ve 2015 yılından beri erişimim yok en son gönderdiğim maili soruyolar bana

4. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Support bu konuda karar merciidir. Lütfen support ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Türkiye Takımı!

5. eski bir hesabım var şifresini değiştirdim fakat oyuna giriş yapmaya çalışıyorum oyuna geri dön sayfasına atıyor giriş yapmıyor nedeni nedir nick:GΣMÍĐΣ●BΣBΣЌ●VλЯ

6. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Banlanmış olabilirsiniz. Daha doğru ve net cevap için lütfen support ile iletişime geçiniz.

Türkiye Takımı!

Sayfayı Paylaş