e- posta bakın artık.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve βØß●MΛ®ŁΣ¥•ΛĦMΣŦ*61 tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaslar oncelikle merhaba sorunum su oyunu cok uzun yıldır oynuyorum ve e posta aldım herkez adlı oyun için ben alalı yıllar oldu e postamın şifresini unuttum herkezin insallik hali herkez unutur olabilir degilmi.duydum ki e postalara kodlar gonderiliyormus hediye olarak kullanmak için hediyeleri alcam allahım yok şifre e posta yok.supporta yazıyorum sss bolumunde cevabın var diyor yok cevabı ben oyunu yıllardır oynuyorum e postayı kullanmayalı yıllar oldu onuda oyun için almıstım.bana lutfen yardımcı olun.supportun cevabı soyle e postanı şifreni bulmak için ilk e posta alırken verdigin gizli yanıtları dogrula şifreye alırsın diyor.arkadasım unuttum unuttum yok yardım.

2. profesyonel bir hacker bul kırsın mailini :D şaka bir yana, yapacak birşey yok unuttuysan

3. buzmavi

buzmavi User

Mail sunucunuzla çözümlemelisiniz bunu bizlerin yapabileceği birşey yok.

4. nasıl cözum bulucam peki? ben ulasmayı cok denedim gunlerce

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Mailinize ait olan suport merkezine ulaşmalısınız. Bu konuda bizlerin yapabileceği bir şey yok maalesef. Sonuçta mailinizin bilgilerini unutmuşsunuz biz nasıl bilelim mailinizin bilgilerini. Eğer mailinizin suportuna yazarsanız size yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar...

6. takemyhard

takemyhard User

arkadaşım e-posta adresini biliyorsan şifreni yenilemek kolay.mail sayfasını aç adresini yaz,şifremi unuttuma tıkla..sana telefon numaranın son 4 rakamını soracak ...yazıp yolla telefonuna gelecek...

7. Merhaba ,

Mail'inizin şifremi unuttum kısmından giderek gizli soru ve cevabı üzerinden deneyebilirsiniz. Admin'imizin dediği gibi mail hizmetini aldığınız yerin destek birimi ile irtibata geçerek çözmeye çalışabilirsiniz. Forum üzerinden bizlerin yapabileceği birşey yok maalesef.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.