E-posta değiştiremiyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *_*Atmaca*_* tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 3. Kez başvurdum buda 4 oluyor lütfen şu e-postamı değiştirebilicek bi çözüm söyleyin bana e-postama onay kodu gelmiyor yardımcı olun veya burdan ben söyliyim direk değiştirelim özel bi yerde acil değiştirmem lazım lütfen !

2. Merhaba ,

İlgili mail adresini engellemiş olabilirsiniz.

Buradaki konuyu inceleyip ilgili mail adreslerini güvenli kısmına ekleyiniz.

İyi forumlar.

3. yine olmazsa ? o kadar uri çektim boşuna para yatırmış olmayayım oyuna lütfen nolur ne olmaz hesabımı güvence içine almak istiyorum lütfen belki sizin için ciddi olmaya bilir belki ama bence ciddi bi konu.

gerçi olmadı da hala uğraşıyorum gelen giden e-posta adresi yok ve supporta da yazdım onlarda doğru düzgün birşey yazmadı saçmalayıp durdular .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Şubat 2014
  4. Merhaba ,

Bakın sizi anlıyoruz fakat sizde bizi anlayın. Forum üzerinden yapabileceğimiz şeyler var yapamacağımız şeyler var. Mail adresinize girebiliyorsanız hesabın kayıtlı olduğu mail'de size ait ise onay mail'i gelmiyorsa adres engelli olabilir. Bu konuyu support ile çözmeniz gerekiyor.

İyi forumlar.

5. supportta da yazdım dediğim gibi saçma saçma şeyler gönderiyorlar engellenen e-posta adreslerine de baktım orda da yok hatta güvenli e-postaya darkorbite ait hepsini ekledim son birşey sormak istiyorum eğer supportt numarasını bana verbilirseniz arasam bana yardımcı olabilirler mi ?

6. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Suport numarası yoktur sadece meil atarak iletişime gecebilirsiniz

Keyifli forumlar

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hesap bölümünde geçerli @mailiniz yazar doğru olup olmadığını kontrol ediniz Belkide eposta adresi olarak farklı bir adres kullanıyorsunuz ve oraya geliyordur lütfen kontrol ediniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.