E posta degistirme

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve 24seba24 tarafından 3 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 24seba24

24seba24 User

Oyunda kayitli olan e postam cok eski ve şifresini bulamıyorum ve hic bir turlu ulaşamadım. Support kısmına da yazıyorum ama e postaya oyundaki e postayi istiyor eger o e postaya yanıt geliyorsa ben zaten onun şifresini bilmiyorum başka e postada kabul etmiyor. Lutfen e postami değiştirmem de yardimci olun emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum.

2. oben

oben User

bak işte bu tamamen senin sorumluluğun yani hesap güvenliğinin oyuncuya yüklenmesini yada tamamen yüklenmesini doğru bulmuyorum fakat mail sorumlusu tamamen oyuncudur.mail şirketiyle irtibat kurmalısın kuramıyorsan 1 bardak soğuk su içmekten başka çare yok ben support olsam asla inanmam.

3. Merhaba,

Hesap Güvenliği ve mailleriniz sizlerin sorumluluğundadır. Bu durumda elimizden ne yazık ki hiçbir şey gelmemektedir.

Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

DARK302 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.