e posta doğrulama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OğlumBakGit tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar benm bi çarım var e posta hesabını onaylamadfan sifre vb bilgiler dğiştiremessiniz diyo evet ama bilgileri yazıyorum en sonunda ......@....com(tr) adresine (benm e posta adresi ) yazmak istemedim işte bakıyorum e posta kutuma yok gereksizdede yok başka e postaya almaya çalıstım o da benm e postam ama ondana onaylama linki glemedi ne yapıcam arkadaslar ve modalr lutfen yardı medin ? ? ?

arkadaşlar konu alta gidiyor güncel olması için yazıyorum birde resim atayım ...

XXXXXXX

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Nisan 2014
  2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Lütfen link atmayınız resimi direk foruma yükleyebilirsiniz.Önce anasayfanızdan hesabınızın doğru mail'de olup olmadığını kontrol ediniz.

Keyifli Forumlar.

3. modum froruma nbasıl direk attıcağımı bilemediğimden link halında attım bu arada adminin tam olarrak sorun şu : e posta adresini doğrulamaslısın diyor ee tama mşifre gir e posta yı yaz tmm sonra diyor onaylama linki yolladık xxx adlı e postaya ee bakalım e postaya aa e posta yok neden gelmiyor başka eğportadada olmadı ?

4. CrazYHomy

CrazYHomy User

Fısıltı arkadaşa olan sorunun aynısı bende var arkadaş davet ten msn e davet yolluyorum fakat link gelmiyor msn ye

5. CrazyHomy dede aynı sorun var arkadaşlar supporta mesaj atsak düzelirmi sizce ? bi yardım lütfen :(

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sanırım geçici bir sorun var denedim ve haklısınız siz yinede support yazarak sorunu dile getirin lütfen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.