E-posta Durumu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve A●N●E●S●T●E●Z●İ tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Benim eskiden açtığım bir hesabım daha vardı ona girdim yeniden bir bakim dedim , hesabın e-postası ise hotmail tarafından silinmiş (uzun süre girilmediği için) şimdi ben bu durumda nasıl e-postayla ilgili olan işleri halledeceğim? Örneğin nasıl şifreyi değiştirecem

2. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

kardeş sen bunu en iyisi supporta mesaj atarak ögren..Ama benimde senin dedigin gibi biryere üyeligim vardı uzun zaman msn girmeyince e-posta adresi silinmişd...Şifreyide unutmuşdum sonra gittim o silinen e-posta adresmi aynen yeniden kayıt olarak aldım...Siteye girip şifremi gönder yaptım yeniden açtıgım için şifre geldi...Kolay gelsin...

3. Merhaba ;

Bu durum ile ilgili Hotmail'in Support'u ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Bizim yapabileceğimiz herhangi bir şey yoktur.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.