E Posta Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ♪мσятαℓяєѕιѕтαη¢є♪ tarafından 17 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamun aleyküm , hotmail değişikliği yapmak istiyorum ancak hotmailime mail gelmiyor , sorunu ve çözümü nedir ?

2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Mail kutunuzun "Gereksiz/Spam" bölümünü kontrol ediniz. Eğer belirli bir süre içerisinde mailinize herhangi bir mail gelmez ise Support ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar.

3. Support kimdir , nasıl iletişime geçilebilir ? @Lyngvia

4. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Support oyun içerisindeki teknik sorunlar için yardım alabileceğiniz yetkililerdir. Onlarla buradaki gibi iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Mart 2019
  5. KaDiR...

KaDiR... User

sayın admın bende de supporttan maıl veya sıfre degısıklıgım gelmıyor basvurdum bana 4 tane guvenılır lınk yap dedı yaptım sorun hala devam etmektedı ben bunu baska maıle gecırme sansım varmı kı

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen ilk olarak e-posta adresinizin SPAM kutusunu kontrol edin.

Eğer sorun hala devam ederse burada, burada ve buradaki çözümleri uygulayın. Sorununuz yine çözülmez ise farklı bir e-posta adresi ile sorun yaşadığınız e-posta adresinin kara listeden çıkarılmasını isteyin.

Sorun yine devam ederse support ekibinden bu konuda ne yapılmaıs gerektiği ile ilgili bilgi isteyin (farklı bir e-posta adres ve uyguladığınız tüm adımları onlara açıklayınız.

İyi forumlar.