e posta sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve (KPSS)_BİR_AY_BAN___ tarafından 20 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. benım hesabım 10 seneye yakın oldu ara ara oyuna gıredım zamanlar oldu.şuan oyunun kayıtlı olduğu e posta adresım nuttum bayadır gıremedım içinde 3 sene olmuştur e posta kapatılmiştir.oyuna giriyorum uyelım aktıf ödeme yaptım şuan 6 aylık vıpım var ve halendaha ekresı kesılmemiş aldığim urı felan var.hesap tamamen bana ayıttır.dekontarı nerden acaba resım olarak gödere bilirim supporta yazdım ama resım yukle yerı goremedım.10 sene içinde yabmiş olduğum tum ödemeler benım adıma yabılmiştir.yenı e posta adresımı eskısını yazıp attım.yenı e posta adresıne link gönrılmesı mumkunmudur acaba?eğer isbat etmede sıkıntıl olursa tekrardan ödeme yababılırım.iyi günler

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bunu supporta danışmanız gerekir size en iyi bilgiyi onlar verecektir.
    Öncelikle buradaki resim yükleme sitesini kullanarak supporta link olarak resimleri iletebilirsiniz.

İyi forumlar

.Paradoks. bunu beğendi.