Destek e-posta sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve exodusium tarafından 27 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. exodusium

  exodusium User

  Oyuna yeniden başlamayı düşünüyorum. Hesabım 2010 kuruluşlu bir hesap fakat şuan düzenli oynamak için e postamı tekrar değişmem gerekiyor eskilerden kalan hesabımla birlikte oyna tekrar başlamak istiyorum . Sorunum şu değiştirmek istediğimde e-postamı eski e-postamın kapatıldığını görüyorum bkz:

  Bu ada sahip bir Microsoft hesabı yok. Başka bir hesap girin ya da yeni bir hesap alın.

  yeni bir hesap açmak istemiyorum. bunun bir çözümü varmıdır
   
 2. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  E postanız hakkında destek vermiyoruz. Lütfen Microsoft desteğe iletin.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
 3. 41krvfb41

  41krvfb41 User

  aynı sorun bende de var.eski epostama microsoft kaynaklı giriş yapamıyorum.darkorbitteki şifremi değiştirmek istedigimde sorunlu e-postama kod gidiyor bu yüzden değiştiremiyorum.cep telefonu ile ya da diğer epostayla şifre yada eposta değiştirebilsek iyi olurdu.
   
 4. Eğer e-posta adreslerini hatırlıyorsanız hesabınızı aktif etmeniz mümkün. `` microsoft hesap kurtarma formu ile ilgili yardım `` tırnak içinde yazdığım yazıyı googleye yapıştırıp aratın çıkan ilk sayfaya tıklayın ve orada yazılanları okuyun. Altta hesap kurtarma formuna tıklayın içeriğini doldurun. Yalnız hesabınızı iki aşamalı doğrulama açık değilse kurtarabilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş