Geri bildirim Ebedi Black Light Genişlemesi Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. asıl su mind'e çare bulsunlar etkinlik yapılıyor mind'e hasar ver diye 2-3 klan'nın elinde zaten mind bizlerde görev yapmak için kendimizi zorluyoruz mind'e hasar ver yerine invokeye hasar ver yapsalardı daha iyiydi

2. bigpoint in amacını anlıyorum fakat bu yeni yaratıklar botlardan daha çok eliyle oynayanlara problem oldu minde vur görevini yapcam mindden daha fazla vuruolar yetmio kamufle basınca yarım saat bırakmıyorlar verdikleri ödülde birşey değil daha kötüsü bu kadar emek edip pro kastım ve bi halta yaramıyorlarmı şimdi açık konuşmak gerekirse birçok değişikliğe alıştım ve bir şekilde oynamaya devam ediyorum bu oyunu ama bu son olay bende çok büyük hayal kırıklığı yarattı seprom ve xl kamuflaj cpu gibi şeylere harcayacaktım rinukslerimi biriktirekbilseydim bi kapıdan güzel rinuks gelio ama oda cpum bitene kadarmış lütfen kaldırın hevesim kalmadı nerdeyse

3. Ben bu etkinlikten hiçbir şey anlamadım. Bitse de kurtulsak. Gördüğüm en berbat etkinlik bu oldu. Hele o bugcular milyonlarca rinusk kastı abl rsb kamuflaj kastı sadece şerefleri alınacak bunların çok dokunuyo bu durum benim gibi emek sahiplerine. Haram zıkkım olsun kastıkları rinusklar.

4. [​IMG]
    Bu modülden sonra yanıltma ayarcıyı bozasım geldi :) bu isabet şansı yüzünden yanıltma manevrası artık çöpe atılacak bir arge haline geliyor galiba bilsem ki bu modüller 1 yıl felan kalacak deseler yani değiştirme durumu olmasa veya full centurion kullansam kesinlikle ayarcıyıda 3de bırakırım bu nasıl modül arkadaş %17 isabet vereceğine %3 hız versene arkadaş :)

5. Niye çöpe gittin yalnzıca centurion için kullanacaksın. Eğer sıfırlarsan diğer gemilerde savaşırken çok sıkıntı yaşarsın

ıııııııı bunu beğendi.
  6. Kalıcı olsaydı centurion için bir kaç modülüm daha var üstümde eskirdi gemi :)) ayarcı %25 isabet şansı veriyor 3 tane versem bile bu modül aşırı kullanışlı olur diğer ikisini at mayıncıya mis gibi avcıda takıl ama % 40lara varan şeref puanı desteğiyle orcus varken kim takar bunu :)

7. sen yine fırsatını bulup mind'e vurabiliyorsun biz klanların arasından vurmaya çalısıyoruz ondada hemen patlatıyorlar bari kapıya koysalardı su mind'i orda hasar ver görevini yapardık en azından bide mind her bl haritasında aynı anda doğsun hiç olmassa harita harita dönen mind'cilerden belki, bize de kalır biraz

Son düzenlenen: 13 Kasım 2020
    STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  8. adeniza

adeniza User

centuriona %4 hız çok iyi oldu.

9. Etkinlik sıralaması 3 kere olacak peki hedeflerde aynı şekildemi olacak?

10. merhaba
    oyunada lag yuzunden kapıya giriyoruz sayfa yenilemediğinden patlıyoruz. zaten 1 patlama hakkı olan kapı için çok sıkıntılı ya lag ları engelleyin yada daha fazla hak tanıyın. bu şekilde kapı yapılabilmesi çok zor. teşekkürler

11. Bu sabah erken uyandım. 05:50 de aldım orcus u girdim bl ye. Minde 400 milyon hasar hedefini bir arkadaşla bitirdim (20 kere patlamışızdır herhalde :) ) verdiği modül : -%4 kalkan, +%4 şeref, %15 lazerlerde isabet şansı. Orcus, Centurion, Solaris.

12. *EFSANE*

*EFSANE* User

birleştirmedeki modülleri birleştiren varsa hangi gemiye hangi bonusu veriyor resim atabilir mi veya yazabilirmi rica etsem.

ıııııııı bunu beğendi.
  13. Değişiyor mesela aegise %8 npc hasarı geldi gshamp,ona %8 darbe puanı venoma %5kalkan %1 kalkan delme geldi.
    Bunlar 4500 ebedi parça ile alınabilenlerden 2 si kutudan çıktı birisi birleştirden.

*EFSANE* bunu beğendi.
  14. birleştirdekiler çöp xt 10 lar güzel.x1 ve x2 çöp.uğraştığına yazık.düzenleme lazım.

15. Tek bir hayat yapma fikri kime ait ise onun gerisini anladınız. Oyun çok mu düzgün çalışıyor?? Hiç bi bilgisayar ve internet kaynaklı sorunlar yaşamayacaz?? Bu kapının hayat hakkı en az 2 olmalıydı. Arkadaş bu kapı bölümleri geçtikçe zorlaşıyor. Saatlerce uğraşıyoruz, cephane zaten bir noktadan sonra uridiumda vermediğinden cephaneyi karşılayacak birşeyde elde etmiyoruz. KAPIDAKİ HAYAT İŞİNİ DÜZELTTİN!!!

16. anahtardan x2 de çıkabiliyor denenebilir

17. oyunda kapıda beş para etmez yazıklar olsun
    bu ne rezalet hatalar bitmiyor 3 defa oyundan düşermi insan tam kapıda bir şeyler yapıcaksın bir saçmalık oluyor

18. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Birleştirdeki X1 modüller çöptür. Ama X2 modüller öyle değil ama çok pahalı zor. Oyun biraz dengesiz olmuş. Do ekibinden ne bekleyebilirsiniz ki?

19. KyL

KyL User

kesinlikle haklısın kardeşim

20. adeniza

adeniza User

Keyifle oyun oynamak kavramı, sayelerinde mümkün olmuyor. Emek ve para harcadığımız bu oyun artık sadece yorucu, sinir bozucu; şu anda uçuş düzenleri değişmiyor, rsb yi tıkladığınızda işlevsizleşiyor. Firefox ve indirmeli hariç hiç birinde 3D kullanamıyorum. Uyarayım! Bu oyunu bırakmamız; üç, beş gün bilemedin bir hafta uzak kalmamıza bakar. Toparlayın şu oyunu, yoksa biz toparlanıp gideceğiz!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.