Geri bildirim Ebedi Black Light Genişlemesi Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tamamda o cpu yu nasıl aktifleştireceğiz yani onu soruyorum. Bende cpu falan gözükmüyor hiç bir yerde. Hani hibritleri toplayınca immunizer cpu birleşiyorduya bu da onun gibimi. eğer öyleyse gözükmüyor hiç bir yerde ebedi parça falan

2. smoonrise

smoonrise User

Adım adım yazayım dostum pardon biliyorsun sandım . Bileştirde özel öğeler kısmından 500 parça ile 1 adet kapı cpu elde edliyor bu cpuda gemi lazer roket vs. olduğu menüde mayınlardan sonraki kare şeklindeki cpular bölümünde bulunuyor .

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  3. Eyvallah şimdi çıktı ortaya cpu. 1 saattir birleştirde yoktu

smoonrise bunu beğendi.
  4. 80-90 arası dalgalarda hiç uri vermedi

bir noktadan sonra uri vermiyor çok saçma

5. Kapı uridium vermiyor rezalete bak.En çok uridium için kapı istiyoruz uridium vermiyor.

6. Belli bir noktada kapı uyarı çıkıyor.

Bölüm 5 dk içinde vs diye devam edersek ana haritaya atıyor bir süre sonra orada mecbur ana üsse atlamamız gerekiyor.

Ana üs haritasını x1 değil x8 haritası yapmaları gerekiyor.

Not : Test sunucusu açmazsanız böyle sıkıntılar olur :D

7. smoonrise

smoonrise User

Genel olarak aynı mı eski ebedi kapı ile zorluk , yaratık türleri - güçleri , harcanan elitler ?

Uridium için değil Indoctrine Hızlandırıcı edinme şansı içi yapılan bir etkinlik yada kapı sanırım !!!

8. Vamosvaa

Vamosvaa User

yağacaınız kapı çok güzel olmuş ellerinze sağl9k

NoName45_ ve oben bunu beğendi.
  9. bence önceki kapıya göre çok çok az daha kolay o rezil her yerde hasar veren 2li yaratık olmadığı için. ancak hiçbir cephane vermiyor.

oben bunu beğendi.
  10. Tykrelay02

Tykrelay02 User

Kapının sonunda x1 e atıyor ve 10 dalgada bir veren ödülü vermiyor saçma iş yapılmış

11. Olur mu şimdi ? Test sunucusu açarsan bunun elektirği var , uzak sunucu kiralarsan bunun kirası var BP para mı ödeyecek bunlara ? :rolleyes: Nede olsa oyuncuları yolmayı seviyor.

12. Kapı süreki x1 atıyor

download.png
    resmi koyamadım resim linki burda

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Kasım 2020
  13. Bu yazımı oku ;)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Kasım 2020
  14. 3. kez attı ben de bıraktım. Zaten mermi biriktiremiyorum bi de sonsuz kapıya mermi harcamak anlamsız olur. Sıralamaya girmek de hayal zaten . Bir aylık emeğimi 2 günlük programla yapanlar saolsun oyunu 2. kez bırakma aşamasına yaklaşıyorum.

15. Bu kadar saçma bir kapı olamaz kapının ortasında x1e atıyor devam ettıgın zamanda dalganın başından başlatıyor bu şekilde kapıya seprom mu dayanır ?

16. zaten iyice saçmaladılar .hele ebedi kapı hepten saçmalık.belliki büyük gemiler kendi aralarında oynasın oyunu diye yapmışlar

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  17. 90 küsürüncü dalgadan sonra uridium hiç bir şekilde gelmiyor yaratıklardan.

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  18. Miralay000

Miralay000 User

Yav proları ve bo3leri daha fulleyemedik geliştirmesini 16 dan 20 ye çıkarmışlar nasıl olcak bu iş zaten oil yetmiyor gelen geçen tek atacak darkorbit ne yapıyorsun gözünü sevdiğim paraya doymadılar botcular yüzünden hep gerideyiz geride

19. T-129ATK-

T-129ATK- User

kapı niye x-8 değilde x-1 e atıyo çok saçma bide cephane de vermiyor uri desen zaten az bişey veriyo nasıl iş bu yaw

20. smoonrise

smoonrise User

61’ten 101’e750 adet Black Light Parçası
    + Indoctrine Hızlandırıcı edinme şans
    Uri den çok yeni geliştirmeler malzeme elde etme kapısı olmuş sanırım eski ebedi kapı mantığı ile getirilmemiş kapı bunuda bizim kendi aramızda fark ediyor olmamız merkezin para kazandığı oyuncu topluluğuna ne kadar değer verdiği gösteriyor ülke takımlarınında bilgisi yok muhtemelen ve yine para kazancı ile getirilmiş geliştirme ve etkinlik stratejisi maalesef .

'' Bunların dışında en büyük endişe kaynağı bu kadar vuruş üzerine bo4 bo5 olarak mı devam edecek oyun her yıl vuruş ve kalkan olarak para paymet üzerinden mi gidecek oyun , bu kadar yüksek vuruşlar verilmesinde mantık nedir yoksa yaratıkların dp kalkan vuruşlarımı yükseltilecek nedir arka plandaki asıl fikirler . Tüm yollar paraya çıkıyor onu biliyoruz artık ama yeni maduriyetler den yakamızı kurtaramıyoruz . Okuyan mod varsa daha eski geliştirmeleri bug ile yapıp ceza almayanlar var , bu geliştirmeler için bot - bug ile malzeme elde edenler var bot ile aradaki farkı sürekli açanlar var ama merkez 16 >20 geliştirme getiriyor savaş biletinden 300 bn uri alamadı diye ceza mı bu oyunculara nedir ? ''

Son düzenlenen: 5 Kasım 2020
    NoName45_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.