Geri bildirim Ebedi Black Light Genişlemesi Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. rodinya41

rodinya41 User

Uber kristallon keser kesmez kapıdan attı :D

2. Yeni geliştirmeler ile pahalı oldu her şey :)

Klasik darkorbit ;)

Bu ekran görüntüsü indirimi olmayan bir hesaptan alınmıştır.

3. QYCn

QYCn User

Kapının tek mantığı Black Light Parçası ve Indoctrine Hızlandırıcısı elde etmek galiba. Ama kapıdan uri kasamadıktan sonra bunları kasmanın bir anlamı yok ki.(Kapıya henüz giremedim. Sadece geri bildirimler üzerinden konuşuyorum.) Sonuç olarak geliştirme getirmişsiniz.(her ne kadar istemesem de.) Ve bu geliştirmeleri yapabilmek için uriye de ihtiyacımız var. Geliştirmeler için istenen şey o kadar saçma miktardaki. Ya kapının getirisinin artması lazım ya da bu miktarların azalması lazım. Denge şart bu kapıya. Raporlara eklenmeli.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba bu sorunu yaşadığınız hesabınızın İD'sini bu mesajı alıntılayarak yazabilir misiniz? Bu sayede sorun incelenmesi adına rapor edilebilecektir.

5. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Arkadaşlar oyun yine paraya dönmüş bu sefer yüklü olmuş. Benden size tavsiyem gemimde olan tüm donanımlar seviye 1 hiç birini geliştirmedim gerek yok. Donanıma sahibim o bana yeter.
    50 adet Prometheus lazeri
    20 adet BO3 kalkanı
    10 adet İris
    Bunların hepsi seviye 1 geliştirmeye gerek yok. Uridium ve paramı böyle şeylere harcayamam.
    Do yeni etkinliği klanlı gemiler için güzel olmuş. Ama tek yalnız olanlar ise kötü olmuş. Zaten yeni BL görevlerinden belliydi ayrımcılıklı etkinlik olacağı doğru tahmin ettim.
    Herkese iyi oyunlar.

6. oben

oben User

etkinlik beklerken yenilik süpraysıyla karşılaştık çok şaşırdık tüketici kredisi çektim oyuna yatırmak için borcu bitmeden yenilik getirmeyinde sıkıntıya sokmayın beni hadi bakem görem sizi ayakta alkışlıyor taktir ve tebrik ediyorum ayrıca bu yeniliği yapanlarıda oyuna bekliyorum gelin hep bile oynuyak çok zevkli.

adnan5553 bunu beğendi.
  7. 161528726

edit: server tr3 :)

Son düzenlenen: 5 Kasım 2020
    .Paradoks. bunu beğendi.
  8. aynı sorun bende de mevcut. 80 den sonra uri vermiyor kapı.

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  9. bendede aynı sorun 80-100 arası uri vermedi 80-90 ı iki kere 90-100 3 kere yaptığım halde

ıd: 4636571
    server:tr1-5

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederim. Durum raporlanmıştır.

11. ID= 53908518
    TR 4-6

12. Viraaa

Viraaa User

kapı icin konfi onerileri verin arkadaslar..avci is goruyormu yoksa kalkan lazimmi?

13. 2 tane uber talonun geldiği bir bölüm var orda avcıyla dikkatli olman lazım çünkü 2. döngüde tanesi 100k vuruyodu. Onun dışında canın yüksekse avcıyla rahat ilernecek bi kapı.

14. Aynen öyle 40-50 dalga arası zorlamaya başlıyor. Uber kristallonu 2 kat güçlendirip 2 tane yollamışlar 45.dalgada mı ne tek vuruşta 130k gördüm gemimin üstünde dikkatli olmak lazım.

15. Tebrik ederim dark orbitin en iyi etkinliklerinden birisi diyebilirim.

16. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

admin arkadaşlar ben 90 . cı dalgadan sonra uri vermiyo kapı bi hata var herhalde yardımcı olursanız sevinirim

17. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

şu an uri vermiyo sorun nedir bi açıklama yapan yokmu

18. Benim iki sorum olacaktı:
    1.Geliştirme için onlarca kapı yapılması gerektiğini düşünürsek milyonlarca elit harcanağı anlamına geliyor.Gördüğüm kadarıyla kapı cephane vermiyor.Teyit etmek için soruyorum,, kapı cephane veriyor mu?
    2.Kapı bitirme ödülü olarak verilen Indoctrine Hızlandırıcıların çıkma olasılığı ve miktarı gelinen aşamalara göre değişiyor mu ?Miktar ve oran nedir?

19. *EFSANE*

*EFSANE* User

oyun oyun olmaktan çıktı resmen bu nedir ya güncellemelerin hızına yetişilmiyor f16 pilotu veya savaş uçağını kullanmak için eğitim alanlar daha kısa sürede eğitimini tamamlar sıfırdan.ama bu oyuna sıfırdan başlayan biri oyunu nasıl çözecek hadi çözdü diyelim nerde ne kullanacak ,nasıl hareket edecek çok merak ediyorum.çok fazla saçmalaya başladılar.yeniliklerin duracağı yok sürekli güncelleme gelecek anlaşılan en iyisi oyunu bırakmak lazım.

20. devrim

devrim User

Yeni dp, kalkan ve hasar modüllerinin katkısı nedir bilen var mı? Üretime koyulmuş ama ne verdiği yazmıyor bir yerde.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.