Geri bildirim Ebedi Black Light Genişlemesi Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. smoonrise

smoonrise User

1’ten 10’e10 adet Black Light Parçası
    11’ten 25’e50adet Black Light Parçası
    26’ten 50’e150 adet Black Light Parçası
    + Indoctrine Hızlandırıcı edinme şansı
    51’ten 60’e500 adet Black Light Parçası
    61’ten 101’e750 adet Black Light Parçası
    101’ten 152’e1500 adet Black Light Parçası
    153’ten 203’e3000 adet Black Light Parçası
    204’ten 254’e5000 adet Black Light Parçası
    2559000 adet Black Light Parçası

2. ®ΤR™

®ΤR™ User

20.seviye lazerlere ben de karsıyım keske test server falan yapılsaydı suanda bıle gemıler 450 500k damagelerı oyunculara vurabılıyorken daha nereye gıdecek. Etkınlıkde tek can olması da can sıkıcı 2 kere gırdım malesef 2sınde de lagdan dolayı patladım oyun anıden dondu zaten ılk yaptıgımda da sureklı x1e atıyordu ben bu etkınlıklıgı olumsuz olarak yorumluyorum.

3. Aliens

Aliens User

Bende hiç Uridium alamıyorum. Şuan 131. Dalga'yı yapıyorum. Şayet bu sorun değil de olması gereken bir şeyse çok kötü bir etkinlikle karşı karşıyayız.

4. muhtemelen bir sorun var. Uridiumun artışını engellemelerini anlarım ama tamamen kesmek çok saçma çünkü.

5. 91. dalgaya kadar geldim. Seprom besleme bittiği için çıktım sonra devam edeceğim. Bu dalgaya kadar ara ara ufak donmalar haricinde sıkıntı yaşamadım. Kapıdan atmadı ve uridium vermeme sorunu yaşamadım. Bu dalgaya kadar ise toplam yaratıklardan 65800 civarı uri geldi. Gelelim eleştiriye.

Kapıyı min. 20 pro lazer ve seprom beslemesi olmayan bir oyuncunun yapması çok zor (henüz 91 e kadar gördüm). Kapıyı açmak için ve kapıdaki harcanan zaman, emek düşünüldüğünde yaratıklardan gelen ödüllerin çok çok az olduğu görüşündeyim. Ayrıca kapıyı açmak için mindfire ve invoke ye bağımlı olma durumu acilen düzeltilmelidir veya kapı içerisinde gelen yaratıklardan kapı parçası çıkması gerekmektedir. Oyun normal seyrinde işleyen sorunsuz botsuz programsız olsaydı hiç sorun değildi fakat şu ortamda kapı parçası toplamak sabrın sınırını aşmaktadır.

6. Kesinlikle katılıyorum arkadaş durumu çok iyi izah etmiş.

7. önceki sefer 80. dalgada uriyi kesti şimdi 99da kesti.

8. 102. dalgaya geldim bıraktım yarın uri verir kapı belki hedeflerede bir kaç şey koyulabilir beklesem daha iyi olur:)

9. sscglory

sscglory User

modum bende de uri vermeme sorunu var 90 dan sonra uri alamadım
    ID 169775027
    tr 1-5

10. ya allah aşkına bu getirilen etkinlikleri adminler denemiyor mu? ellerinde ful pro, full bo3 herşey tam gelişmiş ve tam gidiyor etkinliği deniyorlar tamam oldu hatası yok diyip sürüyolar oyuncunun önüne. ee sizede sunduk diyecekler şimdi test serverinde ama gel görki test serverlerinde full gemiler verilmediğinden o gelen şeyleri bile deneyemiyoruz bile gemiyi dizmekten (neyse buda ayrı bi sorun yeri değil şimdi) ya bi düşük seviye adam bunu nasıl yapacak akıl var mantık var oyunu oynamıyor mu yöneticiler düşüğü bırak orta seviye adam bile yapamıyor ya. madem böyle cpu lu bir sistem getiriyon impulslarada at gerekli malzemeleri rahat kasalım 500 tane sabahtan beri toplayamadım. bir kere giremedim şu kapıya. geliştirmeye bişe diyemiyorum bile 20 lvl pro ne ya 16 ile tek yiyecez neredeyse kalkıp 20 lvl pro lazeri çıkarıyorsunuz. bide savunmaya şimdi ee kalkanlarda 20 lvl oldu şeklinde yaparlar. hee iyi oldu!!

11. kapıda tek hayat olması güzel değil bence iki olmalı

12. Süresiz kalacak sanırım bu kapı o yüzden 1 hak yapmışlar.

Ebedi kapıyı özledim ben yaa sayborgları felan zordu onlar hoşuma gidiyordu.

adnan5553 bunu beğendi.
  13. Aliens

Aliens User

En güzeli de Insta veriyordu. Ve ayrıca cephaneni vermesiydi.

14. Bu yabancıların şükran gününe yakın bir tarihte sona eriyor diye biliyorum kapı ?

15. sscglory

sscglory User

29 kasıma kadar devam edecek arkadaşlar

16. Evet etkinliği yapan kişiler oyunu çok oynamıyorlar sebebi bigpoint çalışanı bu arkadaşlar yani oyuncu değil ayrıca deneme grubu küçük bir grup ve onlarda çok fazla ilgilenmiyor. Yapılan hata test serverinin açılmaması geri bildirimlerin çok önemli olduğunu bilmelerine rağmen açmadılar sebebi muhtemelen aceleye geldi.

17. Dostum cevabın için teşekkür ederim ancak bu tabloyu bende görmüştüm ve sorularım cevapları burada yok.Burada tüm aşamalarda ''Indoctrine Hızlandırıcı edinme şansı'' diye belirtmiş ama olasılığın kaç olduğu ve miktarı belirtmemiş.Ben olasılığın kaç olduğunu ve miktarını öğrenmek istedim.

18. 200 bin x 4 harcadım daha 60 seviyedeyim bu kapı uri ve cephane yönünden rezalet olmuş. harcadığım cephaneyi bile karşılamıyor kapı

19. 101inci dalgada patladım 4 indoctrine hızlandırıcı verdi :D

20. Uridium konusunda sıkıntı olduğu için yorum yapamıyorum ama kapıda 203. dalgaya gelip bıraktım yarın devam edicem. Geldiğim yere kadar yaklaşık 35-40k rinuks, 3k takipçi ve 5-6m civarı şeref kastım yanılmıyorsam, açıkçası ben kapıyı sevdim.Gözlemleyebildiğim kadarıyla dezavantajları şu şekilde; protegit ve icy sayıları çok gereksiz fazla, 300k civarı x4 harcadığım halde hiçbir şekilde geri dönüşü olmadı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.