Geri bildirim Ebedi Black Light Genişlemesi Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Esenlikler.

X1 kararsız modüller mi daha iyi X2 kararsız modüller mi?

Son düzenlenen: 6 Kasım 2020
  2. dediklerinde doğruluk payları var.%kaçtır onu bilemem.7-24 oyunda olmak,karantinayı,hadesi bol yapmak,abg yi bol dönmek vs. vs. bunlar lazım hep.ayrıca eir depo sınırı eskiden 3k dı.bir prometusu 16 dan 20 ye çekmek oldukça maliyetli.şüphe araman çok normal yani...
    edebi kapıya gelince 100 den sonra uri vermiyor bende.kimsede olumlu olumsuz açıklama yapmıyor nedense.bu böylşe devam edecekse savaş biletini tamamlamak için bi kere 300 küsür yapılır sonra her kapıda 100 de bırakılır tahminim.255 e ulaşmak bile gereksiz bence.tamam modüller güzel ama 100 yeterli bence.çok kapı yap az parça al ''yeterki boş olmasın boşa sıkıntıya girme'' daha mantıklı bence.

3. Bu yenilik tamamen güçlü oyuncular için gelmiş ufak oyuncular düşünülmediği için full oyuncular açısından konuşacağım.

Gelişmesi bitmiş oyuncular artık savaş ister.Darkorbit halen geliştirme getirip bize zorla npc kestirmeye zorluyor.

Evet tek avantajı gelişim yapınca çok güçlü olacağız.Bunun için çok az miktarda hızlandırıcı veriyor ki fullemek tahmini 2-3 yıl sürer.

Önce EIR OİL kasmak için mecbur yine karantinaya yönelecek oyuncular oradan vakit kalırsa ebedi kapıya.

Bu oyun savaş olmaktan çıkıyor artık ekseni npc kesmeye doğru kayıyor.

Bu oyunda savaşamayacaksak pvp haritalarını da saldırıya korumalı bölge yapında olsun bitsin bırakında savaşalım oyundan zevk alalım.

Diyelim bir kaç yıla fulledik bu seferde başka bir lazer çıkarılırsa oyun benim açımdan biter.

O kadar emek masraf yapıpta tam savaşacağız diyerek derin bir nefes çekeceğimiz yerde lazer toplu gelirse emin olun oyun tamamen biter burada oynayacak oyuncu kalmaz zaten oyuncular daha yeni 16 yaptı geliştirmeleri hemen tekrar 20 çıkarıp ve bunu daha çok zor hale getirmeleri biraz saçma olmuş.

4. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

dün yazdım iki defa bu belli dalgalardan sonra uri vermiyo amaç nedir bi hatamı var admin ler niye dönüş yapmıyorsunuz

5. keskinniyo

keskinniyo User

Şu lazerlerin 20 seviye olabilmesi moralimi bozdu. Zaten tek yiyoruz gerek varmıydı buna ?

6. yapılmaz ub kapı boşa cephane yiyor bu kadar olumsuz yoruma tepkisiz kalan do tr ekibini de kınıyorum

7. 1 tane kalkan modülü aldım -%1 diğer şirketlere hasar %10 kalkan orcus sinek veteran

8. Halen bir haber yokmu yetkililerden. 91. dalgadan sonra uri vermiyor yaratıklar ! Ayrıca dün 91. e kadar gelmiştim bunlar tabii etkinliğe yazılmayacaktır değil mi ?

9. 126 ya kadar uri almıştı arkadaşım galiba bug var etkinlikte

10. smoonrise

smoonrise User

Modüller hakkında bilgi verecek var mı ? görevlerdeki ile birleştirdekiler farklımı ve işlevleri etkileri neler hangi gemilerde geçerli modüller ? bilgisi olan paylaşsın arkadaşlar malum modlardan hayır yok bu etkinlikte .

11. Oyunda FM admin yok :D support mail attık acaba ne zaman cevap verirler :D

100.üstü dalga kalıcı olarak uri verecek mi bunun bir açıklamasını yapacak yönetimde mi yok :D

12. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Arkadaşlar ebedi kapısında 102. Dalgaya kadar geldim. 35 adet Prometheus lazeri ve 10 adet B03 Kalkanı x3 ve x4 cephesi yoksa bu kapıya hiç kimse girmesin.
    102. Dalgaya kadar 40 milyon tp kastım şp dikkat etmedim. 60K uridium harcadım. Karlı mıyım değilim zarar çünkü elit lazerlerim gitti.
    Bu kapıyı tekrardan girmeyecem do ekibine inat lazerlerimi seviye 20 yapmayacam herkes benim gibi düşünüyorsa do ekibi ebedi kapısını mecbur düzenleyecek.
    Herkese iyi oyunlar.
    NOT: 100. Dalgadan sonra kapı uridium vermiyor.

13. PİONEER

PİONEER User

kararsiz moduller ne ise yario?

14. Zorinfc1

Zorinfc1 User

Kapı ne kadar zor veya ne kadar kazançlı bilemiyorum. Çünkü kapıyı açmak için gerekli olan parçaları botçulara kaptırıyorum :)

15. kapı su gibi cephane tüketiyor,elit cephane olmadan yapılmaz bu kapı full+full ben zor yapıyorum gecen seneki kapı daha güzeldi...

16. the_flood

the_flood User

kapıdan gelen bu kadar şikayet varken ben bir mod dan da açıklama beklerdim :cool:

17. Viraaa

Viraaa User

uridium kapidan kaldirilmis kardes.global chatte cm yazi atti.belli miktardan sonra vermeyecekmis.

18. Kimse yapmaz 20 level boş çünkü.

100 den sonra zaten iyi ödüller başlıyor uri yok böyle olmaz ki :d O kadar cephane harcıyoruz.

19. PAŞA

PAŞA User

Yine belli kısma hizmet.. yazık gerçekten yazık bari etkinlik yaptık demeyin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.