Geri bildirim Ebedi Black Light Genişlemesi Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Contagion Solace, Orcus, Pet
  Çok küçük kalmış.

  [​IMG] Gemiyi kullanırken geminin gruptaki simgesi haritada üzerimzde geziyor, başkası görüyor mu bilmiyorum chat banım var soramadım kimseye.

  Ayrıca geminin yeteneği 9dk bekleme süresine sahip çok gibi geldi bana. Evet yetenek baya işe yarıyor ama 9 da olmasın 5 iyi gibi.
   
  Son düzenlenen: 6 Kasım 2020
 2. O gemiyi herkes minimapota görebiliyor


  Bugla full 20 seviyeye geliştirenler varmış ne kadar doğru bilmiyorum
   
 3. şimdi benim nerde olduğumu herkes görebiliyor mu yani :)
   
 4. boyu değil işlevi önemli xd
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 5. doğru modülleri toplarsan en güçlü gemi haline gelebilir
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 6. keşke kapının sıralama sürecinde yani 6-29 kasım arasında sınır olmasaydı uride :(
   
  polatalemdar311 bunu beğendi.
 7. Aynen sonuçta etkinlik olarak gelmişti.

  O kadar emek verip uri almayacaksın cephane harcayacaksın o kadar dalgada az miktarda IAC gelecek :)

  Aslında bir bakımdan iyi oldu oyunu bırakmanın zamanı gittikçe yaklaşıyor bir süre daha böyle devam ederim ;)

  Bazen de olumlu yönden bakmak gerekiyormuş :D
   
 8. Kararsız modülleri hala anlamış değiliz. Savaş biletini almayı bırak kapıyı yapmak bile gelmiyor içimden. Boşa zaman ve boşa masraf. Şu modüllere adam akıllı bir açıklama getirilsin ki ona göre kapıyı yapalım. Çünkü 100. dalgadan sonra uridium vermiyor ve oyun kaynaklı bir hata olmadığı belirtildi. Bir hiç uğruna elitlerimi harcamak istemiyorum.
   
 9. ben bile anladım sen nasıl anlamadın? modülü aldığın zaman nasibine bağlı rastgele gemi seçecek modül.gemiyi seçtikten sonra da yine nasibine bağlı rastgeleo gemiye eklenecek özellikleri seçecek.örneğin dmg xt10 aldınaçıklamasında belirtildiği gibi kesinlikle %10 hjasar artışı sağlar geminde.ama hangi gemi olduğubu rastgele oyun sistemi seçecek.ve seçim artık hangi gemiyse onda sürekli olacak.veya kapıdan gelen edebi parçalarla birleştirden spc-x2 aldın diyelim.buda rasgele gemiyi seçtikten sonra ragele gemiye özellikler ekleyecek.örneğin sayborga %3 hız + %10 dp avantaj, -%10 kalkan dezavantaj ekleme gibi.bunlar rasgele belirlenecek.birleştirden x1 alırsan modülün vereceği avantajlar düşük olacak.mesela %5 dmg hasar.x2 alırsn daha yüksek: %10 dmg gibi.şimdi bu kararsız modüllerin tyranos centriona denk geldiğini düşün +%5 dmg veya +%5 hız.(tabii ki o rastgeleler önceden sisteme yüklenmiş olacak.sistem sadece yüklü paketlerden birini seçecek)
   
 10. Daha yeni 16 lwl yapmaya başlamıştım hevesim kursağımda kaldı ayıptır yaptığınız.
   
 11. Kapının kalıcı olmasına lafım yok geliştirmelere de lafım yok oyunun gelişmesi lazım anlayabiliyorum hak veriyorum oyunun bir sonu olmamalı elbette ama güzel kardeşlerim oyunun sıkıntısı derdi tasası bitti mi güzel kardeşim Birr sürü sorun hata bug promgram oto var yani söyleye söyleye dilimde tüy klavyemde tuş bitti be kardeşim Nedir yani neden bunların önünü kesmek için bir adım atılmıyor Etkinlik dediğiniz olay bütün oyunculara hitap eder herkesin yararlanabildiği faydalanabileceği rekabet ortamı yaratabileceğiniz durumlar Siz niye sadece bir kesime hitap ettınız bilader sadece üst düzey klanlar girebiliyordu minde şimdi hiç sokmuyorlar x7 harıtalarındakı butun otolar ınvoke da ondan da hayır yok görev desen oda minde hasar ver dıyor( hey allahım yarabbim :D) Yaptıgınız sacmalıgın farkına varabiliyor musunuz merak ediyorum Nasıl faydalanalım şimdi biz bu etkinlikten ne bekliyorlar Sözün bittiği yer...
   
  PAŞA bunu beğendi.
 12. Bu düzeltilmeli aksi halde bu kapıyı kimse yapmaz. Uridium vermemesi ne demek oluyor. Kapı çok fazla cephane harcatıyor. Harcadığımız cephaneyi yerine koyamazsak, üstelik bu kadar malzeme istenirken kapıyı yapmamız mümkün değil. Tam tersi diğer ödülleri vermeyip uridium verse daha iyi olur
   
 13. Birkaç tane kararsız modül geldi hiçbiride işime yaramadı. Keşke seçilebilir olsaydı.

  SHD-XT10: +12% Kalkan, +1% DP, -3% Roket Hasarı. Mimesis, Vengeance, Orcus, Centurion.

  SHD-XT10: +15% Kalkan, -1% DP, +2% Şeref. Orcus, Centurion.

  HP-XT10: +13% DP, +10% Şeref, +1% Hasar. Solaris, Aegis.

  HP-XT10: +3% Kalkan, +19% DP, +4% Şeref. Retiarus, Citadel Veteran.

  DMG-XT10: +11% Lazer Hasarı, -4% Roket İsabet Şansı. Spearhead Veteran, Aegis Veteran.
   
 14. şans işi biraz ama SHD-XT10: +15% Kalkan, -1% DP, +2% Şeref. Orcus, Centurion. bu işine yarıycaktır.
   
  FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.
 15. Ebedi Cpu için ebedi parça kesinlikle Invoke ve Mind için sınırlandırılmamalıdır. Impulse ve attend Npc lerine ebedi parça eklenmelidir. Ödüller vs herşey yerinde başarılı
   
 16. smoonrise

  smoonrise User

  Yeni kararsız modüller için gerekli olan Black Light Parçası kapıdan geliyor bunlar etkinlik sonrası silinmesi durumu var mı ? mind yaklaşamadığımız için sv. güçlü klanlarından beyin kasamıyoruz en azından bir sonraki etkinlik için belki şansımız olur Black Light Parçası silinmez ise bu konuda bilgi verilirse iyi olur .
   
 17. Kapıyı denemek amacıyla az önce girdim kapıya. 30. dalgadayım ama nedense 300. dalgadayım gibi geliyor. İlk 10 dalgadan uber talon boss talon geliyor. Tamam zor olur diyordum ama bu kadar da değil. Bir çok oyuncu 100. dalgadan sonra hiç uri vermediğini söylüyor. Bu kapıyı yapmak hiç mantıklı değil. Hedefleri bitirip modülleri alırım daha da girmem bu kapıya. Varsın ekipmanlarım 16.seviyede kalsın. Hızlandırıcı da baya az düşüyormuş zaten. Hayatsız olmak lazım o kadar hızlandırıcı düşürmek için. Aşırı mantıksız bir kapı olmuş.
   
 18. joetly

  joetly User

  Ebedi parça çıkarılması kesinlikle invoke ve mindfire ile kısıtlı kalmamalı. Diğer oyunculara da şans verilmeli. Bu şekilde hedefleri tamamlamak bile zulüm. kaldı ki seviye yükseltme olayına hiç girmedim.
   
  STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
 19. Oyunun durumu çok iyimiş gibi rsb, emai insta, uçuş düzenleri kitleniyor, oyun donuyor ama kapıda yalnızca 1 hayatımız var:mad::mad::mad:
   
 20. Invoke'de 30-40 gemi var ben dün AB-L + RSB sıktım yine de düşmedi. Üstelik seprom+%20 vuruş güçlendiricisi vardı. Zaten Mindfire yaratığı güçlü klanların tapulu malı, onun yanına yaklaşamayız. Dediğiniz gibi impuls ve Attend de çıkmalı ebedi parçası.

  Bir de bu etkinliği yapan ekip ve kod yazan ekibin kesinlikle oyunda bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. 2500 CC-C 1000 AB-L ney abi gözünüzü seviyim 2008 yılındamıyız yıl olmuş 2020. Trajikomik gerçekten.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Kasım 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.