Geri bildirim Ebedi Black Light Genişlemesi Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. "1. 2. 3. ve 4. rütbedekiler 285. dalgada kalmış gözüküyor" peki bunu neye bağlıyorsun neden 285de kalmış gözüküyor benim serverimdakiler
   
 2. adeniza

  adeniza User

  Daha ileri giden olmamış demek ki. Bizde 350 nin üzerinde bayağı oyuncu var. Global Avrupa'da.
   
 3. bir iki gün 285 de kalmıştı şimdi 295 olmuş birisi, tamamdır
   
 4. bu oyuna yıllarımı verdim ben böyle saçma bir kapı görmedim. hangi ileri zeka bu kapıyı böyle tasarladıysa gelsin kendisi oynasın. kapı su gibi zaman cephane ve uri harcıyor getirisi ne peki koca bir sıfır..

  tek bir canın var kapıda saçmalıksa bak elektrik veya İnternet gitti kapı gitti,120 bin x4 harcadım kapıyı 1 defa 103 seviyeye ancak getirdim.120 bin x4 ne demek oyuna yeni başlayan biri için herhalde bu kapıyı tasarlayan ekibin bundan haberi yok.kapı kolaydan zora gitmiyor direk zor seviyeden başlıyor.benim gemim full+full (16 level prometheus 45 tane lazer ayrıca bo3 16 seviye 20 tane) ama ben bile 103 seviyeye 3.5 saatte ancak çıkabildim.kapının verdiğine peki 750 kapı parcası 4 hızlandırıcı bu kapı tam bir saçmalık harikası
   
 5. full+full gemiyle geldiğin noktanın burası olması komik hele ki 3.5 saat daha da komik
  benim gemide 48 prometheus hepsi 8 level ve 4 tane bo3 var 200. dalgaya kadar gelebildim ve bu kadar yüksek bir cephane ya da zaman harcamam gerekmedi. kapı cephane vermiyor evet ama ilerledikçe verdiği uri, rinusk ve bl takipçisi kapıyı ilerletmek için gereken seprom beslemesini karşılıyor.

  Etkinlik olarak bakıldığında evet garip bi kapı olabilir ancak şunu da düşünmek lazım, kapı kalıcı ve verdiği uridium 60 binin üstünde. 15 20 civarı invoke ile girilebilen bir kapı. Bu durumda NORMAL ZAMANLARDA gerçekten karlı bir kapı olarak değerlendirilebilir.

  Ancak etkinlik göz önünde bulundurulduğunda çok zayıf bir kapı ve kesinlikle etkinlik süresince tüm dalgalarda uri vermesi gerektiğini düşünüyorum.
   
 6. uri çok az veriyor kesinlikle güncellenmeli ve cephanede vermeli.
   
  TheDarkMen_2 bunu beğendi.
 7. kapıda soğuma var bilginiz olsun aynı uber tallon peşpeşe girilen kapılarda az uri veriyor.düzeltilmeli
   
  yılmazcan47 bunu beğendi.
 8. fikrini hala degiştirebilirsin :)
  [​IMG]
   
 9. sonu yok yine kapının olduğum serverde 356 var ve ben 302 de uber tallonlara dün patladım :( 1,5 m hasar yedim ölmezdim fakat oyun buga girdi ve aynen 285 çok zor dalga değil yapılabilir zaten kapıda zorlayan 3 yaratık var uber tallon protegit ice protegit ve ice kaçarak yine kesiliyor ama .çok fazla olması kötü bir durum tanesi 50 k atıyordu 700 k hasar yemiştim ama yapılır yani uber tallonda yapılır ama biraz daha menzili düşük olsa tadından yenmezdi 302 geçebilseydim çok rahat 350 yi görürdüm
   
  Son düzenlenen: 9 Kasım 2020
 10. Bence oyun dengelerini olumsuz yönde değiştiren bir yenilik olmuş.Özellikle yeni modüller bence gereksiz.Ayrıca bu modüllerin dengesiz olması da bence yanlış.Çünkü çok uğraşan değil şansı olan iyi gemi modülü elde edebilecek.20. seviye geliştiremeler de bence gereksizdi.Üstelik geliştirmekte çok çok zor.
  Kısa vadede güzel bir yenilik gibi dursada uzun vadede oyuncuları oyundan soğutacağı kanaatindeyim.Oyuncu kaybına neden olacaktır.Geçmişte yapılan hatalar sebebiyle bu oyun bir sürü oyuncu kaybetmişti.Tam kendini oyuncu sayısı bakımdan toparlamaya başlamışken yine aynı hatalar yapılıyor.
  Oyunda bir sürü hile hata varken do ekibinin önceliği bunları halletmek olmalıydı.
   
 11. zaten mind'e hasar ver görevide biraz olmamış bence düşman klanların yüzüne hasar ver görevini yapamıyoruz bari su etkinlikte birazda olsa bişeyler yapılsaydı mesela mind yerine atend'e hasar ver o zaman herkes etkinlikten zevk alırdı diye düşünüyorum böyle güçsüz olan arkadaşlara bence haksızlık olmuş gibi geldi
   
 12. Kurtul1944

  Kurtul1944 User


  Herkesin konjüktürü farklı. Oyuna girip tüm gün deli gibi oynayan var, girip yarım saat takılım çıkan var. Oyun bu oyunu oynayan herkese hitap edemedikçe para kazanamaz. Ben girip yarım saat takılıp çıkan biriyim.

  Gerekli olan itemler: Bol miktarda Enerji Transferi
  Bol Miktarda UCB
  Bol Miktarda RSB-75

  19 level cyberg gemiyim. 8x15 level iris 16 level apis 15 level zeus diroid, 13x11 level Pro, 6x13 level magma. Gemi 33 Arge. 900bin seprom besleme yüklü. Benim derdim yaratıkları kesememek değil. Hata ettiğimden kaynaklı patladım zaten. Ancak gerekli taktikleri uygulayarak 2-3 saatte anca 40'lı levellere gelebildim. Ha, arada dinlenmeler oyalanmalar falan olmasa 1 saat içinde 40. levele gelebilirdim.
  Benim derdim çok aşırı meşakatli olması ve öldüğünde kazandığın ödülün verdiğin emeğe denk gelmemesi.

  Kaldı ki sarı besleme x3 cephane ile 100lere gelmen 1 saat sürmez. Daha fazla sürer zamanı yanlış hesaplamış olabilirsin :D Kendim seprom + güve /kalkan karışık x3 cephanesi ile 40'a 2 saatte anca geldim.
   
 13. joetly

  joetly User

  Mindfire görevinde verdiğim hasar olmuyor bir sorun mu var acaba? (Hedefler bölümündeki hasar değil Görevler bölümündeki 75m hasar ver olan)
   
 14. adeniza

  adeniza User

  Kapıda iki defa indirmelide oynarken oyun çöktü ve patladım. Bir defada oyunda lazer ve uçuş düzeni değişmiyor ve aşırı lagdan dolayı patladım. Supportta bildirdim. Sorunun resetle düzeleceğini fakat, kapıyı ücretsiz verdikleri için kapı hakkı vermeyeceklerini bildirdiler. Şimdi ben buradan, okuyan oyuncu arkadaşlara ve forum yetkililerine soruyorum: bu kapı ücretsiz mi? Yoksa biz hamal gibi parça toplayıp cpu mu yapıp giriyoruz? Cevabi yazımı iletemedim çünkü sorun çözülmüş gibi kapatmışlardı.
  Başka bir sorun da: Bütün tarayıcılarda artık oyunu 3D oynayamıyorum, grafikler 12 yıl önceki gibi görünüyor. İndirmelide oyunum 10-15 dakikada bir çöküyor. Kapıdaysam kapı gidiyor. Bu haliyle, bu oyunu oynayamam, benimle benzer durumda olan başkalarının da olduğuna eminim.
   
 15. adeniza

  adeniza User

  Hedefe yazıyor olabilir. Yani iki farklı görev olarak görüp hedef görevine yazıyordur. Hata mıdır, normal midir bilmiyorum ama böyle olabilir.
   
 16. Modülün tek iyi yanı; tp tasarımı ile kullanılıyor olması. Spearhead Veteran ile görev bitirirseniz, hem tp hem de şp'yi yüksek alabilirsiniz.
   
 17. oyuna yeni başlayan bir oyuncu belirli bir süre geçtikten sonra üst seviyelerde olmasının imkansız olduğunu görecek ve gidecektir.
  aynı şekilde ortalama gemiye sahip bir oyuncu büyük olasılıkla ilk başlarda eskisi kadar zaman ayırmayacak ve zmaanla gidecektir.
  full gtemisi oılan birisi biraz uğraşacak ama kendisiyle aynı kademede olan gemiler fullendikten sonra eskisi kadar güçlü olmadığını görecek ve gidecektir.

  aynı her şekilde gidişler olacatır.

  şöyle düşünün bir dükkanınız var müşteri çekmek için müşterinin alacağı malı kolay yoldan mı satmak isterseniz zor yoldan mı ?

  ya zaman çalacaksınız ya da para alacaksınız.

  darkobirt hem para alıp hem zaman çalmak istiyor bu durumda zamanı olan insanın parası olmaz oyuna yeterince zaman ayırır ama parasızlıktan olmaz.

  parası olan insan ise bu kadar zaman ayırmaz.
   
  bircan21 bunu beğendi.
 18. orcus gemisini küçük harıtadaki görüntüsü kötü bence kamufle kovalarken nereye gittiği belli olmuyor
   
 19. Steadfast ve abide yaratıklarını kaldırın yada en kötü hızlarını düşürün onların verdiği hasarı geçtim onlar yüzünden gemi tamir olmuyor.
   
 20. O yaratıkların çıkmasındaki mantık nedir hiç anlamış değilim, hiç bir şey vermiyor boş yere çıkartmışlar resmen..
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.