Geri bildirim ebedi black light genişlemesi hakkında görüşlerim

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve istanbulcopy34 tarafından 13 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Herkese iyi forumlar. Öncelikle konuyu bilerek buraya açtım s.s. tarafına yazmak istemedim çünkü tüm herkese hitap etmek istiyorum. yenilikler iyidir güzeldir ama herkesin sonuçta bir hayatı var. 10 seneyi aşkındır bu oyunu severek oynuyordum ama artık ceketi alıp çıkma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Son yıllarda yapılan tüm etkinliklerde herşey orantısız. Örneğin kapının verdiği boosterlarla yaratıkların vurdugu hasar arasında uçurum derecede fark var. kimse 1 dalgayı 15 20 dakikada yapmak istemez. Zaten oyuna yeni oyuncu gelmiyor , daha önce bırakıp tekrar geri gelen insanlar görüyoruz zaten onlarda 2 hafta geçmeden oyunu tekrar bırakıyor. Oyuncular arası fark çok var artık oyunda , hiç bir zaman full+full olamıyoruz. şimdiki itemleri 20 seviye yapmak rahat bi 2 seneyi falan alır. oyunun verdiği eir ve kapıdan düşen oil durumu malum. Yani demem o ki etkinlik güzeldir fakat bu etkinlik mevcut oyuncuları oyunu bıraksın diye yapılmış bir suikast girişimi :) . Neyse çok uzatmadan kapıya gelecegim.

Kapıda uberkristallonlar dönülerek dahi kesilemiyor düzenleme şart. Kapnın verdiği black light parçası ya çoğaltılsın yada modüller 2k gibi bir parça istesin mevcut koşullar çok geliyor her oyuncuya(bugcular , zombiler hariç). Yeni gelen orcus gemisinın mini mapte görünmesi çok anlamsız olmus , savaşta adam kamufle atıp kaçıyor kendi simgemizden adamı göremiyoruz mini mapte. Kararsız modüllere bir düzenleme gelmeli o kadar zaman ayırıp parça kasıyorsun ama çıka çıka phonixe yada saçma sapan bir gemiye bir modül düşüyor bu insanları oyundan soğutur.Yeni bot sistemi için teşekkürler fakat kapıda ve adamlarla kapışırken devreye girmesi hiç hoş olmamış.

Yazdıklarımda sürci lisan eylediysem affola , beni bir kardeşiniz olarak görün iyi yada kötü tüm yorumlara açığım iyi oyunlar herkese :)

Titan. bunu beğendi.