Ebedi Black Light Kapısı İçerik Güncellemesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ***S.T.E.A.L.T.H*** tarafından 13 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ebedi kapı içerigi güncellensin mi ?

1. Evet güncellensin

89,1%
  2. Hayır Güncellenmesin

7,3%
  3. Anket Geliştirilmeli

3,6%
  1. Bildiğiniz gibi kapı 100. bölümden sonra uridium vermemekte ve çok ciddi elit mermi seprom vs. harcamamıza sebep olmakta. Merkezden yapılan açıklamaya göre bu değişmeyecek.
    Kapı cpu su oluşturabilmemiz için 500 ebedi parça istenmekte ve bu parçaları sadece İnvoke ve Mindfire den elde edebiliyoruz. Oyunun durumu malum mindfireye yaklaşmamız neredeyse imkansız, invoke ise en fazla hasar veren 5 kişiye ödül düşürmekte ve etrafı çok kalabalık. Hasar verseniz bile ortalama 20 parça düşürüyor ki bu hesapla 25 tane kesmeniz lazım 1 kapı açabilmek için.

Ben ebedi kapı içerisinde bölüm sonlarında çıkan Strokelight ın ve bazı npc lerin de ebedi parça, blacklight parçası ve cephane gibi ödül veren kutular düşürmesi hakkında anket düzenledim. Ayrıca yine kapı içerisinde çıkan kestiğimiz npc lerden rastgele belirsiz miktarda ebedi parça, blacklight parçası veya cephane düşebilir.

Ek fikirleri olan varsa yazsın lütfen.

Son düzenlenen: 17 Kasım 2020
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Aslında en baştan bu şekilde yapılması gerekirdi kapının bu yüzden bastım olumlu oyumu

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  3. Teşekkürler. Aslında yaratıkların sadece ebedi parça değil black light parçasıda vermesi gerekirdi ama merkez `patlayınca zaten kaldığın bölüme göre veriyoruz`diyerek onaylamazdı o sebeple onu eklemedim. Bunu kabul etseler kafi şimdilik. Çünkü kararsız modül için sık girmemiz gerekecek kapıya.

4. Typerin

Typerin User

Yada atend ve impulslarada eklenmeli atend' e 10 impuls'a 5 gibi

5. Olumlu. Zaten 102 bölüme kadar gelirsen hem uridium israfın olmaz hemde topladığın parçalarla neredeyse 1 kapı daha açabilirsin. İlerde ebedi parça ile malzeme birleştirme açılabilir çok fazla toplayanlar için. Ben bir iki gemiye sağlam modül düşürsem çok kasmam modül için mesela.

6. Typerin

Typerin User

1kapı için 20 invoke gerekiyor
    50 atend 1 kapı yapsın yada 100 impusl 1 kapı gibi içerik tüm haritaya yayılsın amaç

7. doğru düşünmüssün dostum ama bide su var 1bl 2bl 3bl mind aynı anda çıkması lazım benced bunuda eklersen güzel olur
    adamlar harita harita dolaşıp mind kesiyor ve biz hasar ver görevini bile yapamıyoruz buna bi çözüm bulmaları lazım
    artık belli klanların tekelinden çıkması lazım ki herkes görev yapabilmeli

8. Başka görevler için dediğin doğru fakat bizim maksadımız kapı açmak için ebedi parça toplamak. biz sadece 2 yaratığa mahkum olmamanın peşindeyiz.

9. ebedi parça herkese verilmeli adlı bende fikir sundum istersen ordan oy olumlu oy verip destek olabilirsin dosrum

10. Ben evet oyu vermiştim zaten ona.

11. Evet tek takılan bir oyuncu olarak 2 grup NPC'sine bağımlı kalmak benim için büyük dezavantaj , genelde ikiside dolu oluyor . Diğer BL NPC'lerinden de az da olsa ebedi parça çıksa iyi olurdu . Sadece ilk vurana vermesi şartı ile tabi :) Suistimal edilebilir mi bilmiyorum , ama ben de olumlu oy kullandım .

12. Aliens

Aliens User

Bunlara ek olarak; Kara Işık Parçası da yalnızca kapının imhasında değil, ilerlemelerde de verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Boss NPC ödüllerine bir miktar cephane paketi ile bu cevher eklenmeli. Ve Kara Işık Parçası'nın kapının patlaması sonrası elde edilme kısmının da 255. dalga ile sınırlı kalmaması, Boss dalgalarında ilave bir miktarında eklenmesini de öneriyorum. Kapı bu şekilde sadece TP ve Şeref için ilerleme hizmeti veriyor, bu olmamalı. Herkesin ilerlemek için teşvik edilmesi gerekiyor.

Ayrıca BOT tarafından suistimal edilmemesi içinde bu Boss ödüllerinin 5. turun Boss'u olan 255 ve ilerisindeki NPC'leri kapsamasını da eklemeliyim. Çünkü kapının ilk iki Boss'u illegal programlarla seri seri yaptırabiliyor ne yazık ki. Hatta 3. Boss'a da geçebiliyorlar. Bunun olmaması için 5. tur en iyi seçenek olacaktır.

Bunlarda eklendiği zaman oyumu kullanacağım.

***S.T.E.A.L.T.H*** ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  13. kapı 207. dalgaya kadar uri ödülü vermeli ,kapıda ilerledikçe seprom kotusu ve cephane kutuları atmalı

14. Aliens

Aliens User

207 çok büyük bir sayı ama. Kolayca gelinebiliyor ve ortalama oraya kadar 1-2 saatte çıkarak 300-400k kazanmak mümkün. Eh, günde 3-4 kere yapılsa gelin siz düşünün. Şuan tek sıkıntısı cephane, IAC ve Black Light parçası. Sizin dediğiniz gibi olursa çok büyük bir olay olur.

15. Oyunun mindfire dan gelen beyin ile oyunun en değerli ekipmanlarina ulaşilabiliyor.Bu büyuk bir hata nedenine gelince herhangibir klandan veya gruplardan ve hilekullanalardan bagimsiz oynayan ve durusunu degistirmek istemeyen oyunculara karsi bir haksizliktir.bu sorun oyunun en basta cozmesi gereken sorundu.ebedi kapida haksiz rekabet edenlerin milyonlarca uridyumu bu yolla yapmis ve derece odullerinide almaktadir.bir yarisma duzenleniyorsa tum yarismacilar en basta esit sartlarda baslasi saglanmalidir.ebedi kapida bile adalet soz konusu degil hic acilmasada olurmus.

Son düzenlenen: 22 Ocak 2021
  16. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Konunuz indeks bölümüne eklenilmiştir.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş