Ebedi Black Light Sıralaması Hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ALUCARD-BeRsErK tarafından 26 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Malumunuz şu anlarda "ebedi black light sıralaması - 2. tur" devam ediyor.

Benim merak ettiğim ise şu: Bu etkinlikte, bir seferde en fazla dalga atlamak mı yoksa toplamda atlanılan dalgalar mı önemli?

Açıklayayım. Diyelim ki ben 101. dalgaya kadar girip, sonra ebedi kapı uridium ödülü vermediği için patladım. Sonra bunu 5 defa daha yaptım. Şimdi,rütbe sıralamasında, toplam dalga 505 mi olur yoksa çıkmış olduğum maksimum dalga olan 101 mi olur?

Şimdiden teşekkür ederim.

2. Malesef tek kapıda yaptığın dalga sayısı önemli yani 1 kapıda 101 dalga yaptın patladın sonra tekrar 101 dalga yaptın patladın toplamda 202 dalga olmuyorsun..

Eğer 2.Yaptığın kapıda 102 dalga yaparsan rütbe(sıralama) kısmında 102.Yaptığın dalga gözükür..

Özetle toplam tek kapıda kac dalgaya cıkmış olman önemli sonuc ona göre belirleniyor

3. hızır gibisin gene dont forget :D
    Cevabı aldım,
    konu kilitlenebilir.

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Teşekkürler cevaplar için. :)

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş