Ebedi Blacklight Kapısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve KURTLAR__VADİ§İ tarafından 14 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bu kapıya bl haritasından gidilebilir denmişti ama ben uzun süredir oynamadığım için bilmiyorum, bana adın adım ne yapmam gerekiyor söyleyecek var mı şirketimin x8 haritasından bl haritasına geçiş yapıyorum ama kapıya nasıl giricem bilen var mı

2. Öncelikle kapıyı açmak için ebedi cpu birleştirmen gerek (bkz. birleştirme) onu birleştirdikten sonra oyun sayfasında cpu lara tıkla kaydır sağa doğru karşına ebedi cpu (aynı immunizer cpu ya benziyor) gelecek Bl haritasında ona tıklarsan kapının oluştuğunu göreceksin.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle İnvoke XVI veya Mindfire Behemont NPC'sinden Ebedi Parçaları toplamanız gerekmektedir. Daha sonra bu parçaları Birleştir bölümünden birleştirerek; Ebedu CPU elde edebilirsiniz. Kendi şirketinizin X-BL haritasında (Ebedi CPU aktifleştirilmesi durumunda) yeni bir kapı ortaya çıkacaktır. Bu kapı sizi Ebedi Kapıya götürecektir.
    Detaylı bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. bircan21

bircan21 User

Sarı besleme 25pro full lf4 10iris ile ebedi kapıda kaçıncı lvle kadar gelebilirim. ya da 51. lvle kaç dkda gelirim

5. 51. lvle değil 102 bile yapabilirsin bu gemiyle x3 atarakta çok rahat yapabilirsin süre konusunda becerinize kalmış birazda destekler gelince full lazer ve hasar basın rahat rahat ilerlersiniz bende 35 pro var solace güve burgu x4 sepromlu yapıyorum çok rahat bitiyor 102 lwl sonra başa sarıyorum.

6. bircan21

bircan21 User

kaç dkda bitiyor? ben 51e gelsem yeter

7. bircan21

bircan21 User

Bu arada confi düzenim nasıl olsun

8. 23:39[​IMG]Alınan nesne: Black Light Parçası (1.500)
    22:17[​IMG]Strokelight Bariyeri türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    Bak bu 51-102 arası yaptığım süre yani 1 saat 20 dk sürmüş o da arada kapıdan çıktığım halde sen 1-51 diyorsun sende eğer x3 sarı taş atarsan 1,5 2 saat arası bitirirsin x4 sep rsb karıştırırsan 50dk'dan kısa sürer yani senin gemine ne atacağına göre değişir bana mesela çok fazla lazer desteği geldi etkinlik penceresinde destekler bölümü var orada çıkıyor oradan bas lazerlere.

9. bircan21

bircan21 User

sende 51-102 arası 1saat20dk sürmüş. 0-51 arası ne kadar sürdü

10. ``Ne kadar sürdü ? `` sorusunun cevabını kimse veremez. Senin oyunculuk becerine, taktiğine, kullandığın gemi teknolojisine, lazerlerinin niteliğine, lazerlere yaptığın beslemeye, arge durumuna, senin aldığın ve level geçtikçe çıkan hasar , dp, kalkan gibi desteklere ve gemi modüllerine göre çoook değişkenlik gösteren bir durumdur.
    Gemi vardır burguyla x4 max 70k hasar çıkartır, gemi vardır 150k hasar çıkartır. Gemi vardır 450k dp si ile oynar , gemi vardır 950k dp ile oynar. Oyuncu vardır eli hızlıdır hasar almadan ve vakit kaybetmeden tak tak yaratıkları seri keser, oyuncu vardır hantaldır bir yaratık kesecem diye bir anda dp yarıya iner kaçıp dp dolmasını bekler.
    Kapıya ilk girdiğin zaman yaratıkların geliş şeklini, hızlarını, gücünü tespit edip kendine göre strateji belirleyip gemiye koyacağın hızları, kalkanları, lazerleri belirlemelisin.
    Ben %20 hasar, %20 dp, %50 kalkan desteğiyle ve lazerleri seprom besleyerek girerim haritaya X4 sıkarak 51 e kadar 30 dk da gelirim, sen desteksiz girersin 2 saatte 51 e gelirsin. Gibi gibi...

11. bircan21

bircan21 User

Hocam anlıyorum ama anlaşılır bir cevap vermedin. Şöyle diyeyim ben zetayı 25DK da bitiriyorum. 33Argeyim. burgu x4 sarı besleme ile 120k çıkarıyorum. Sende kaç pro var bari onları söyle ben aklımdan bir hesap yapayım ya da ben sana verdiğim bilgiler ile 0-51 arasını kaç dkda geçerim sen bir tahmin yap. Tahmin yapmak çok zor birşey değil kaldı ki ben senden net cevap beklemiyorum.

12. bircan21

bircan21 User

hedefim 0-51 arasını birkaç kez tekrarlayıp görevleri yapmak. daha fazlasında gözüm yok modülleri alayım orcusu alayım yeter

13. 1- Sana kimse senin istediğin gibi bir cevap veremez, verirse yalan söylemiş olur. Çünkü dediğim gibi bunun bir süresi yoktur. Ben 42 argeyim 35 pro var 12 si 16 lvl. Zetayı 30 dk da yapıyorum çünkü x2 kullanıyorum ve sadece güve uçuş düzeni.
    2- Burgu sarı taş besleme 120k yı anca 5 saniyede ek 200 hasar verdiği zaman görürsün diğer vuruşlarda görmen imkansız.
    3- Ebedi kapıda da 51 e kadar ben x2 x3 kullanıyorum. x4 ü sadece uber tallonlarda kullanıyorum. Bu sebeple uzun sürüyor. Çünkü x3 ve x4 azaldı fakat x2 milyonlarca var.
    4- He illa bi cevap diyorsan, 51 e kadar hiç çıkış almadan ve oyalanmadan gidersen BENCE 60-70 dk da bitirirsin.

14. bircan21

bircan21 User

eyv