Ebedi blacklight kapısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ilkerbufe tarafından 18 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ilkerbufe

ilkerbufe User

İlk defa bu kapıyı yapacağım. Asıl hedefim "takip" kasmak.

Bugun yapacağım. İlk defa yapan birine önerileriniz var mı? Yada bekleteyim de sonra mı yapayım? Ne önerirsiniz?

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Öncelikle güve uçuş düzeni (avcı konfi) ile birlikte, kalkan delme modülü olan bir geminiz varsa o gemi ile girmenizi tavsiye ederim. Prometheus silah sayınızı bilmiyorum fakat 20 ve üzeri ise fazla zorlanacağınizi düşünmüyorum.

İyi forumlar.

3. ilkerbufe

ilkerbufe User

Prometheus 24 tane var hepsi 15'inci seviye. Ben bayağıdır oynamıyordum. Yeni dönüş yaptım.

Kaçıncı dalgaya kadar yapayım. Patlayana kadar devam edeyim mi?

Bir de kapı içindeyken takip hangi yaratıktan düşüyor?

Bir de ebedi cpu var bende de ama kapıyı nasıl açacağımı bilmiyorum? Nasıl kullanacağım cpu'yu?

Son düzenlenen: 18 Şubat 2023
  4. _Blade_

_Blade_ Guest

Takip için yapacaksanız gidebildiğiniz yere kadar gitmenizi öneririm, takip kapı içerisindeki attendlerden ve strokelight npcsinden gelmektedir. CPUyu aktif etmek için ise kendi şirketinizin BL haritasında CPUyu aktifleştirin.

İyi forumlar.

5. ilkerbufe

ilkerbufe User

Teşekkürler