Öneri EBEDİ CPU

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Karanlık_ZORK tarafından 18 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

ebedi cpu

1. evet gelsin

oy sayısı 10
    83,3%
  2. hayır gelmesin

oy sayısı 2
    16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. selam
    düşündüm ki kimi mindefire yaratığı göremiyor kiminin leveli yetmiyor kimi de trenle sahip çıkmış durumda oyunda malum yetişemiyor görmüyor bari biraz dengelenmiş olur hemde 3-5 oyuncu chatte oyun hakimi gibi konuşmayı bırakır neyse benim önerim EBEDİ CPU dükkandan extralar bölümünde 5000 uri karşılığında1 adet cpu alınsın herkese kolay gelsin

2. Grevious

Grevious User

mantıklı aynısı astral vs diğer cpu lar içinde yapılabilir isteyen birleştirsin isteyen dükkandan alsın

3. sürekli şikayet oluyor alamayan isyan ediyor die konu açtım

4. yenitr666

yenitr666 User

(shock) isteyen dükkandan isteyen oyundan mantıklı.mantıklı ammaa
    mindfireden değil!
    hatta o npc nin ve o tür npc lerin oyundan kalkması gerekir adalet için.gemiler, hileler derken gemiler arasındaki farklar uçurum.o sebebden kalkmalı.giriş bileti içinde bl haritasındaki yaratıklardan veee atladığın kapıdan elde edilebilmeli giriş bileti!

5. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.