Bug / Oyun hatasi Ebedi Kapı Bugları

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve AA_FAİLED tarafından 14 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

Ebedi kapıda destek bugu, patlayınca tekrar aynı yerden devam edebilme bugu vb buglar mevcut. Bu bugları kullanarak haksız kazanç elde edenler, sıralama ödüllerinin olduğu bu etkinlikte saman altından su yürütmeye çalışanlar mevcut. Birisi kendi dalgasına yaklaşmadıkça asla kapıya girmez, biri yaklaştığında yarım saat-bir saat içerisinde olağandışı şekilde hızlıca bölümleri/dalgaları geçenler var. 432de patlayan bir adam bugün nickini değiştirip (birileri anlamasın diye) 5-6 saat online süresiyle 0dan 441e geldi... Geçen gün 370lerden(belkide daha da aşağılardan) 479a 4 saatte gelen oldu. Bu kadar hızlı ilerlediklerini görüp de normal diyen varsa kendisi de bu bugu kullanıyordur, kimse boşa konuşmasın. %100 bekleme süreli berserkerle bile bu kadar hızlı ilerleyemiyorduk bu kapıda. Şuan çoğu klanlardan bug haberleri geliyor. Bugu yapanlar satmak isteyenler oluyor. Ticket attım incelenecektir deniyor. Sıralama ödülleri gelmeden önce bir yaptırım uygulanmazsa benim kaybedeceğim hakkım/ödüllerim ne olacak?

agnostiklive bunu beğendi.
  2. coronatr10

coronatr10 User

10 yaşam hakkı bugu yapan duydum tr 4 te bir klanda bir diğer bugta cpu bugu diyorlar aralarında kapıya yüzde 20000 dp ile başlıyorlarmıs gercekten sıralamada bugsuz kimseyle yarışamıyoruz adaletsiz bir şekilde sıralamalar belirleniyor.

3. Tpehlevan

Tpehlevan User

Bu kapı ne zaman oyuna geldi bu buglar çoğaldi benim şahsi fikrim bu kapı lav edilsin oyundan kaldirilsin bunun sonu yok her ay yeni bir bug çikiyor bu kapıda bizim millet yemiyor içmiyor bu kapıda nasıl bug yaparim hep onun açiklarini ariyorlar At ağizlilar bu sözüm bugculara

4. NO-ONE

NO-ONE User

tr4 de sıralamanın n/asi bug ve her etkinlikte oluyor şikeyet etmemize rağmende hala açıklar.Tamamen milletin hakına giriyorlar ayrıca sadece şeref sıfırlamayla bu iş olmaz runiks takibci tp lerinide silmeleri lazım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Eylül 2021
  5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

EBG kapısında belirtilenler hariç birden fazla daha sorun bulunmaktadır. Bu sorunlar ile alakalı ilerleyen süreçlerde düzenleme ve aksiyon adımlarının atılacağı yönünde geri dönüşler iletildi. Ülke takımı olarak bu konularda düzenleme yetkimiz olmadığını tekrardan hatırlatmak isterim. İyi sonuçlar umarak bizlerde beklemeye devam ediyoruz.

İyi Forumlar Dilerim.

Dontforgetme bunu beğendi.
  6. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

Dün 492de patlayan adam bu akşam 506ya geldi :D Aldıkları şeref tecrübe umrumda değil ancak benim önüme geçip sıralama ödüllerini buglar sayesinde almalarını hazmedemiyorum. Bu gelecek yaptırımın (eğer gelecekse tabi) benim yerime sıralamadan aldıkları fazla ödülleri nasıl çözecek darkorbit

7. tryhardD

tryhardD User

Cidden bir şey bekleyerek mi açtınız bu konuyu? Adamlar özellikle son 1 senedir aralıksız bir şekilde tutucu kullanıyor, etkinlikleri kazanıyor; ceza yok. Botu anlatmama gerek yok, ceza da yok. LoW kapısında yapılan buglar oldu, ceza yok. Bu EBG kapısındaki kaçıncı bug, hala ceza yok. Adamlar delux paket geldiği gün milyarlarca uridium kastı, doğru düzgün ceza yok, yetmediği gibi çok ağır ceza verildi denilip hediyeler verilip hesaplar açıldı...
    Daha bir bu kadar daha yazardım buraya cezasız kalan bugları... Bırakın artık beklemeyi ceza falan almayacaklar belki üşenmezlerse bugu kapatacaklar 1 ay geçmeden başka 1001 bug çıkacak daha ne olduğu anlaşılamadan o sürekli tutucu ve çıktığı ilk günden beri bot kullanan ekip suyunu çıkarana kadar kullanacak. Senelerdir bu düzen böyle gidiyordu ama bu Çin şirketi oyunu aldığından beri baya ayyuka çıktı. Bizim yapabileceğimiz tek şey (modlar da dahil) oyunu bırakmak. Hesap da sildiremiyoruz yetkisi yok supportun. Bırakacağız kendi beceriksizlikleri (çok daha ağır bir şey yazmalıydım ama kurallara aykırı) içinde boğulacaklar...

AKINCI_TAHA[İMHA] bunu beğendi.
  8. EBG kapısı ilerleyen günlerde belirli bir süreliğine giriş yapılmayacak diye duyum aldım (Ne kadar doğru bilmiyorum inşallah doğrudur).Yani tıpkı bir zamanlar low kapısında bugların önüne geçmek için bir süreliğine kapatmışlardı.Low kapısın da ki açıkların hepsini kapatıp tekrar kapıyı oyunculara açmışlardı..

9. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

adamlar aldılar sıralama ödüllerini halla incelencek sözde o gemiler, ne diyeyim bugu yapan yine karda çıktı aldılar modullerini. Yine bu hafta da böyle olucak bugu yapanlar alacak ödülleri, darkorbit bize diyor ki bugsuz kasmak isteyen varsa hiç boşuna uğraşmasın.

tryhardD bunu beğendi.
  10. Viraaa

Viraaa User

Adaletin olmadigi yerde hicbisey olmaz.

11. BUKANN

BUKANN User

ben buna pek inanmıyorum çünkü her etkinlikte EBGye yönelik görevler verilerek daha da çok EBGye yöneltiyorlar insanları

12. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

Geçen şikayet ettiğim tüm gemiler yine sıralamada, sözde inceleniyor gemileri... Dün 432de patladı adam bugün uyanıp baktığımda 455deydi, 10dk sonra yine baktığımda 469da... 459daki 1-2 saat arası süren strokeyi adam 5dk da kesmiş. Normalde 455teki talonları kestiğin andan itibaren o bölümü bitirmen 15-20dakika sürüyor. Merak ediyorum ya kaç dalgalık destek biriktirdi bu adam üzerinde 2bin mi 3 bin mi? Ne zaman bannlayacaksınız bunları? Ve bizden çaldıkları hakkımızı ne zaman teslim edeceksiniz? Geçen hafta attığım ticketin aynısını bir daha mı atmam gerekiyor benim şuan?

13. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Sohbet bölümünde konu açarak oyuncunun URL bilgisini iletir misiniz? veya bilet oluşturarak tekrardan Sohbet bölümünde bilet numarası belirtiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Belirttiğiniz gemileri sohbetten iletin lütfen.

İyi Forumlar Dilerim.

14. coronatr10

coronatr10 User

tr 4 te aylık sıralama 1.si 60 m sıralama puanıyken geceden sabaha 170 m yaptı sorduk dalga geçer gibi ebg stroke sagolsun diyor duyumuma göre 400 kusurlerdeki strokeden yuksek miktarda bugla şeref tp alıyorlarmıs ticket attıgımda incelenip gerekli işlem yapılacak dedi şahıs buga devam ediyor ama ne hikmetse incelemede sonuclanmıyor.

15. Merhababa

Merhababa User

ebedi kapi life bug dediğimiz olay bu iste adam 15-20 hayat yapip 400 küsür dalgalar da strokeyi kesip patlıyor daha sonra tekrar kapıya girip kaldigi yerden devam ediyor her patlamasın da kapı 0 lanmis gibi olduğu için tum ödülleride tekrardan aliyor tek cpu ile 20 hayat yapıp bide ephon cekip kapıyı yapıyorlar ve tek cpudan 20x75k=1.5m uri temiz biz hala elle oynamaya çalışalım çok yazık.

16. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

Destek katlamasını da bu dediğin gibi yapıyorlar sanırım. Pushing gemilerini de başkaları ödül almasın diye sıralamaya sokuyorlar. Bu hesaplar genelde çift bannlı hesaplar. Bunlara uygulanacak yaptırımda sadece şeref sıfırlanmasıyla yetinilmemeli; kazandıkları milyonlarca uri, rinusk, takipçi vb. şeylere karşılık daha büyük yaptırım yapılmalıdır. Önceki ebedi buglarında kazanılan milyonlarca rinusklar ve takipçiler o bugculara birer hediye olarak kalmıştır. Nasıl olsa güçsüz yan gemim, bannlansa da bir şey olmaz diyerek darkorbitle alay edercesine bug yapanların ise sadece ilgili güçsüz hesabı değil direkt ipsiyle ilişkili asıl gemileri de bu yaptırımdan etkilenmelidir. Darkorbit vereceği cezayı o gözden çıkarılmış dandik gemiye değil, direkt sahibine vermelidir. Çoğu oyunda hilecilere karşı bannlar ipye atıldığında daha elverişli olmaktadır. Hesabı banlanmış bir hileci, kısa süre içinde yeni bir hesap açarak yine aynı hileyi yapar. ipsi bannlanmış hileci ise ya yeni bir bilgisayar alacak ya da harddiskini vb. değiştirmek zorunda kalacaktır.

AKINCI_TAHA[İMHA] ve Merhababa bunu beğendi.
  17. ÖNEMLİ BİR TAVSİYE!!!
    Olası bir banlamaya karşı arada kaynamamak adına ethernalde sıralama kasmak isteyen temiz oyuncularımıza sesleniyorum ekran görüntülerini alıp saklasın destekler ve sistem günlüğü acık tarih saat görünecek şekilde.
    Bug yapan adam 300 e getiriyor alıyor destekleri sonra yine o destekle devam ediyor %400 500 vuruşla üst seviyelere kolaylıkla cıkıyor.

Aramızda bunlara rağmen kasacağım diyenler için tavsiyem ara ara belirttiğim şekilde ekran alın video alın bir ban dalgası gelirde haksızlığa uğrarsanız kanıtınız olsun :p:cool:

Merhababa bunu beğendi.
  18. Merhababa

Merhababa User

Yapılması gereken bu zaten de yapılır mı ASLA!!! şuan herkesin elinde asıl ve yan hesap var kimse ana hesabıyla bug yapmıyor yan hesapla da sömürebildiği kadar sömürüyor bence oyun ölüme terkedildi teknik ekip kasıtlı olarak müdahale etmiyor ki kalan son kişilerde oyundan soğuyup bıraksın beklenen son çok uzak değil gibi :)

19. ihtiyar

ihtiyar User

olurmu gençler daha unity gelecek ozaman herşey son bulacak bekleyin ozaman herşey bitecek oyunda :) + olarak forumda @hayaligenc adminimiz şeref bugu hakkında gerekli işlemleerin yapılacağını daha 4 ay önce söyledi bi bekleyin insanlar bunları bi unutsun önümüzdeki bugları sonra düşünürler. Bizler olanları unutalım diye ağırdan alınıyor bann alanda ertesi gün aynı rütbe puanı ile oyuna devam ediyor nasıl şeref sıfırlamadır bu nasıl bir cezai süreçtir anlamadık gitti başarılar dilemekten başka bişey gelmiyor elden. Bu arada herzaman bizim gibi oyunda olan modlar sohbet kanalından bize bug yapanların isimlerini istiyor ya onlarda oynuyor ve görüyor bizden istemeniz bi tık saçma kalıyor gibi

Merhababa bunu beğendi.
  20. Lost.

Lost. User

Arkadaşlar anlayın artık şunu bu oyunda hiç bir şekilde ceza vb. olmaz. Bugların çoğu da içeriden sızan bilgiler. Ama merak etmeyin uzay tabanlı yeni oyunlar geldiğinde darkorbitten kurtulacağız. Pvp serverler bile ne kadar oyuncu götürdü. Az kaldı sabredin.

Merhababa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.