Bug / Oyun hatasi Ebedi Kapı Bugları

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve AA_FAİLED tarafından 14 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhababa

Merhababa User

henüz 4 aycık olmuş bu konuda konuşmak olmaz hele bi 1-2 yıl geçsin sonra bunu konuşuruz :D suanda herkes ebedi buguna yoğunlaşmış durumda destek bugu ss leri her yerde var 5 proyu 20lwl yapacak malzeme ile 40 proyu 20 lwl yapanlarda var anahtar ve sep bugunu saymıyorum bile onlara alıştık :D

2. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

Yine bugcular aldı ödülleri, hayırlı uğurlu olsun. 2 haftadır gemileri hala inceleniyor, hala bannlanacaklar. 2 etkinlikte de 4. oldum, önümdeki 3 kişi de bugcuydu. Darkorbit bana toplam 4'er tane kırmızı,yeşil,mavi,sarı xt10 modül borcun var..!

edit: Konuyu konuşa konuşa bir şeyi değiştiremedik. Daha konuşmanın da bir anlamı kalmadı. Bariz bir şekilde bug kullanan gemileri bir türlü bannlayamadılar. Her şey için teşekkürler. Konu kilitlenebilir.

Son düzenlenen: 22 Eylül 2021
  3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi Uçuşlar!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.