Ebedi Kapı Bugu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve KomediaN tarafından 12 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KomediaN

KomediaN User

Bugcular hala banlanmadı.Bir açıklamada yok plus mulus derken herkes unuttu heralde.

2. tryhardD

tryhardD User

Yakında biz ban yeriz yapmadığımız için :D:D TR1-5'teki arkadaşın da 51 levele ulaşmasını 4 gözle bekliyoruz...

3. oyunda chata bot yazmıştım chat banı yedim, yazması yasak kullanması serbest ;)

4. titans___

titans___ User

Kızılderili atasözü diye okumuştum , şeytandan gençlere bahsetmeyin ki merakları artmasın diye , bu oyun da aynı kafadalar , dün bir video izledim başka bir oyun da Türkler oyuna girince hemen hileleri arıyor gibi bir şeyler söylemişti bizde her konu da işin hemen kolayını arama vardır , kolayı değil de başka bir şey yazsam ban yerim işin hep şeyliğini arıyorlar , hani yeni başlıyanlar öğrenmesin diye yazılmasın deniyor yeni başlıyanın ilerlemesi için mecbur malesef ben 2009 dan beri oynuyorum , geçen etkinlikden baya uri, cephane , GG kasmıştım ona rağmen bir dünya derdi var oyunun oil hızlandırıcı lazım , kolay yolu yeni harita da olsa orda hiç rahat bırakmazlar hani son anda birileri gelir keserler onca uğraş hava civa olur , zaten mınd ve stroke BL ler de arada kesebiliyorum , bu ara ban atılıyor yine de bu dostats da öyle görüyorum da çok az bir ban bu zaten , ilerde ne olur bilemem .

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Gerekli raporlamalar ve duyurular yapılmıştır. Konu içerisinden takip edebilirsiniz.

İyi Uçuşlar!

6. mm2001ddss

mm2001ddss User

bende 100 yıl yemiştim bıraktım o çarı sonra :D

7. -gemi2012-

-gemi2012- User

Takipteyiz

8. Zan-zun

Zan-zun User

eger ki Gerekli raporlamalar yapilmisdir dedilerse hic birsey olmaz :DD emin olun benim arkadas oyunu oynuyor ama arada bir diyor 1 hafta girmedim yeni girmis :D 35 siralama gerilemis :DD rahat olun :D birsey olmayacak

titans___ ve tryhardD bunu beğendi.
  9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Gerekli duyurular yapılmıştır. Bir şafak vakti ansızın diyelim. :)

İyi Uçuşlar!

BaMbUlBeee ve heatcontrol bunu beğendi.
  10. titans___

titans___ User

yok ban oluyor da oyun da bir şey değişmiycek , neden mi , alışmış kudurmuşdan beterdir diye bir laf var hani konuyla uzakdan yakından alakası var mı diyebilirsiniz , insanlar belli bir gücü elinde tutunca bunu kaybetmek istemez soğuk da çıplak gibi hisseder , ben yıllardır kendini haklı gören insanlarla konuşmayı da kesiyorum , yok olmaz diyenle ne önceden ne de sonra dan muhattap olmam , la zaten sana tenezzül etmemiş ne konuşuyorsun diyebilirsiniz , eyvallah der muhabbetim olmaz , benim gözler oyun sayesine gitti o kişiler kendilerini ne kadar yukarda görüyor göremiyorum , ha gerçek hayatta yalan dolan dalavere dolu diye buraya gelince, bir kaçış yeri dedik de, ohoooo burası da ordan aşa değil , ses kayd edip ts lere casus gönderip you tube lar da yayınlamalar,malum kripto ajan örgütü tr3 de bilinir maraşel , bir de yalandan hikaye anlatyor kutu toplamış da kardeşlerini çağırmış da hep bir madur edebiyatları kazıyarak geldim , neler çektim , ben arabesk dinlemediğim için bende mi karşılık bulmadı bunların edebiyatları , yoksa sazan çok yok galiba , bayadır da kimsenin klanına girmedim iş güç gece gelirim , klan da durdum pek faydası olmadı , zararı oldu çıktım , ondan sonrası da ayrı başkası arkadaşı oldu karşı şirket bana daldılar ben onlara da şimdi o klandan kimse göremiyorum arada chat de görürüm o kadar laf da atmam kendileri karadeniz li , onların da fiziksel olarak burunları büyük oluyor diye espri yapabilirsiniz çok uzun çok boş muhabbetimle canınızı sıktığım için , kendi sorunlarınızı unutup bu ne dedi ya dediğniz için teşşekür almıyorum , sabah doğru çok kapı yapmakdan kafam gitti , bol bol oynamayın .

11. boşuna beklemeyin kimse banlanmayacak banlayacak oyun bukadar beklemezdi sınırsızı yapiştirip geçerdi sınırsız ban atmak istemedikleri için bekliyorlar nasil oyuncu kaybetmeden ceza veririz diye düşünmüyorlarki bu bug yapanlar yüzünden sıralama rüybe kaybedenler bırakacak oyunu bi bu ihtimali düşünseler ilk günden sınırsız ban atarlardi oyun bitti artik bu laflatimi not alin bir yere seneye bugunlerde darkorbit diye bir oyun olmayacak yapimci paraya doymuş uzatmalari oynuyor ne kazanirsam gittigi yere kadar deyip kaderine bırakmis oyunu

12. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

arkadaşlar Yargu admine güvenin bizlerde dc sunucudan merkez ekibe baskı yapalım ban gelecek ben bu sefer inanıyorum oyuna tam reset edicekler sabırlı olalım artı ben üzülücem banlanan arkdaşlara çünkü zamanları boşa gitmiş olacak sadece ego larını kastıklarıyla kalacak saygılar

13. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Geçmiş 2018-2019 konularını incelediğimde forumun aynı cümleleri orada da görüyordum farklı oyuncularımızdan, bu oyun kışı görmez veya bu yılı çıkarmaz diye ama üzerinden en az 3-4 yıl geçmiş.

Eğer merkez ekibin daha hızlı aksiyon almasını yeniliğe ayıracağı personel sayısın bu işleri çözmeye ve düzeltmeye ayırmasını, bu durumdan bizler kadar sizlerin de rahatsız olduğunu göstermek istiyorsanız yapılacak şey çok basit; Discord kanalı üzerinden özellikle general_en ve feedback kısmından baskı yapmaktır.

Bizler her ne kadar baskı yapsak bile eğer oyuncu tabakası bireysel olarak kanallarda şikayetlerini dile getirerek en üst yönetime yeter bu kadar demediği sürece, işleyiş ağır ağır gider. Siz olmazsanız bu oyun olmaz sizler tepkinizi vermelisiniz ki bu oyun geliştirmeye ayıracağı vaktini düzeltmeye ayırsın.

Tıpkı son gelen diametrion taşında olduğu gibi bir anda baskı bir anda çözüm sunar!

Yapılan dönüşlerde tüm yönetici arkadaşlarımızın da bildiği ve gördüğü gibi incelemeler ve raporlamalar sürüyor. Gerekli aksiyonlar alındı gerekli hazırlıklar tamamlandı. Merkez ekibin tek bir hamlesine kaldı herşey dediğim gibi hızlandırmak discord kanallarında sizlerin elinde. :)

İyi Uçuşlar!

14. ben size modumuzun aldığı feedbacki tahminen:cool:(belki tuttururuz belkide tutturmuşuzdur)söyliyim.bu yeni goli ve citaled felan geldi ya o olayda bir bugla hemen aldılar gemileri banlanacak olan o 3-5 kişidir.rütbe buguna bişi olucaa yok benden söylemesi

15. tahir_47

tahir_47 User

ne olur ne olmaz diye bug çıktığından beri eternale girmiyorum... her dönem olmuştur ya sözde banlamalarda 3-5 tane hesap banlanır bug yapan yada yapmayan... onlardan biri olmamak için kapıya girmiyorum :) millet çatur çutur bugun rütbenin sıralamının içinden geçiyo ama bişey olmayacak onlara...

16. Zan-zun

Zan-zun User

bu oyun 2030 belki kapalmaz belki 2023 belki yarin niye oyunun merkezle alakasi yok oyunun gideri yok eskiden bigpoint bürosu var calisan cokdu simdi merkez diye birsey yok sadece gostermelik var bunun herkez biliyor oyunda 2015 sene 2021 daha botculara tutculara care bulamadilar 6 sene dir her yazmanizda calisma var vs vs calisma yok bugculara calisma yok neden baski yapalim ki suan bildigim kadar fazla uri alan yok suan da alsalar hades yapan da yok :DD gerek kalmadi tr1 tr5 ilk 200 siralama her gun degisiyor :Dalmanya 1 2 3 4 5 kac yuz kisi oyun birakdi bizim kayibimiz olmaz ben kimse ye baski yapamam parayi keserim olur biter zaten kesdim de

oyun bitmez diyorsunuz oyun zaten bitmis :DD siz hala kapanmaz diyorsunuz bu sartlar acik olsa ne olur ki bugun pazar tr1 tr5 kimse yok bugcular botcular haric kendileri yaziyor kendileri okuyor chat ten :DD

ben yine söylüyorum ne size guveniyorum nede oyun sahibine

merkez olayina birakin artik

17. 1/5 serverinde ki doğu klanı 4/6 serverinden geldi ucuz yollu hesaplar alarak sıralamayı alt üst ettiler.

Banlama yapılırken İP adresinde kaç tane hesap varsa hepsi ban yemesi gerekiyor buna göre raporlama yapılırsa süper olur.

18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Güvenmek veya güvenmemek size kalmış. Kimseye kuş tutup ağzımızda yamanma gibi bir derdimiz yok. Gece kafamı yastığa koyduğum zaman kafam rahat görevimi sonuna kadar fazlasıyla ve layığı ile yaptım yapmaktayım. Düşünceleriniz için teşekkür ederim yinede. :)

Raporlarıma ekledim. :)

İyi Uçuşlar!

Tpehlevan ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  19. buralarda mavi bi çakmak gören oldumu arkadaşlar

heatcontrol bunu beğendi.
  20. Tpehlevan

Tpehlevan User

Başkan senin işinde zor be bu arada şu raporlama ajandanda yer kalmadıysa yenisi gönderelim getirle :) Allah kolaylık versin iyi görevler

YARGU bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş