Ebedi Kapı Bugu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve KomediaN tarafından 12 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Banlamaların adil yapılmadığını ikimizde biliyoruz sayın kaptan34. Ben bug yaptığım zaman (ki halen ne bugu yapmışımda ne elde etmişim onuda bilmiyorum) diliminde milyarlarca şeref kasanlar yüzbinlerce item toplayanlar görülmedi nedense. Eğer adaletli ban olsaydı forum yıkılırdı. Benim gibi 5-10 kişinin sesi çıktı o zaman forumda sadece iyi biliyorum. Ben supporttan sadece şunun cevabını istemiştim:
    Ben ne zaman nerede ne şekilde bug yaptım ve bu bug sayesinde ne tür ve ne kadar haksız kazanç elde ettim ? Bu bugdan benim haberim varmıydı ve bile bile bu bugu kullanmaya devam mı ettim? Bu sorulara cevap verilmedi. Sonuçta ben bu oyuna hem zaman hem para harcadım. Bu sorulara cevap verilmeliydi.

Her neyse sizinle aşık atmak gibi bir niyetim yok, sonuçta kolluk sizde. İyi forumlar

2. smoonrise

smoonrise User

Sana bişey diyim mi kaç kurtar kendini dostum yol yakınken para emek zaman harcamamışken sinirlerin sabrın efendiliğin azalmamışken , bu düzenin bir parçası ile gamsız tasasız kaygısız vurdum duymaz birisi değilsen sinir asap bırakmaz öyle stres atmak filan haya olur maalesef senin için sonra evine işine sosyal hayatına yansır bunun egosu kibirinden geçilmeyen o savaş tslerinde sıralama klanlarında generaller albaylarda çok örneğini gördüm . Albay demişken o albaya ve klanına dikkat et ne kadar görünmez oyuncu olursan o kadar uzun ve bansız bir oyun hayatın olur .
    Bu forumda öyle organize işler dönüyor inanmazsın birinin kuyusuna taş gelir ise tüm klan tüm ts burada linç ederler yada bug yaptığı yada bug yapanlar ile aynı klanda olduğu halde burada bugdan verilmeyen cezalardan yakınırlar kural olarak bir yasak yok ama ahlaki olarak bug yapanın bug yapanlar ile kanki kanka kardeş aynı ts aynı klanda olanın ne işi var bug konusunda demek istiyor ama diyemiyor :rolleyes:

3. Yorumun için teşekkür ederim. Zaten çok bi beklentim yok oyunla ilgili. Etkinlik zamanı giriyorum genelde. Bazende canım sıkılıyor biraz takılıp çıkıyorum. Öyle ki lazerlerde,roketlerde,kalkanda sürekli seprom besleme full çekiyor nerdeyse, hiç birleştirden seprom birleştirmedim şimdiye kadar sen düşün ne kadar oyuna önem verdiğimi :)

Mineral9998 ve smoonrise bunu beğendi.
  4. tahir_47

tahir_47 User

kaptan ne güzel demiş :) scrpit ne zaman calıstırılırsa o zaman ban alırlar :)
    uzun süre yapsınlar bugu ban yemesinler açık kapansın sonraaa canları ne zaman isterse o zaman script calıştırılır ve (bi ihtimal) ban alırlar... hadi ihtimal olmasın kesin banlanacaklar diyelim. bunlar bugdan ban alana kadar biz mağdur olmaya devam mı edelim? bu mu yani adaletiniz?
    yetkimiz yok bişey yapamıyoruz demeyi bırakmalısınız artık yoksa bi yetkiniz bırakın görevi? ne anlamı var görevli olmanızın? göreviniz sorunlarımızı iletmek mi? eğer öyleyse iletiyosunuz da ne oluyo?

5. titans___

titans___ User

he ya selam söyledi , mars şeyde ki değil mi o cinema salonlarının orda ki diyorsun başka ne diycen , oyun da hileci yok diyorsun uzaydaki gezegen mars da amcam var diyebilcek olman zannetmiyorum , hileci admin yok diyorsan bunu savunuyorsan , gerçekden inancak birileri var diyorsan fark etmez , bu oyunda hileden ceza alanlar olduğu belli forumda bile habire admin değişmiş illa ban aldılar mı diycekler , sana veya başkasına bunu anlatmazlar hile yaparken hile kullanan da yok zaten di mi google a dark orbit yazınca da ne siteleri çıktığı açık afedersin de admin olup kullanmaz diye ulvi varlıklar mı demeye getiriyorsun adminleri , kesin senin dediğindir , ben buna kesin çok çok çok öyle çok inanıyorum ki senin dediklerine anlat anlat bititremem .

Yasal olarak hak talebi yok heralde , Türkiye de ki mahkemeleri tanımıyor DO heralde valla hani idda ettiğin gibi bir durum varsa nedeni ne merak ettim , ben h,le kullananlara ettiğim laflar yüzüne 93 yıllık chat banı aldım , 6 ay sonra da açılması için ticket atmam isteniyor , yalnız ben VS de kullananlara kızıyorum diğerlerine Uri kasanlara küfredicek kadar kızmasam da etkinlik yaptırmıyorlar bazen , birde o kadar bot da gemi varken adam gelip beni neden kesmek için çok gayretli bir hırsda , aynı şekil göreve yazyor fazla TP falan için di mi?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Aralık 2021
  6. Çalıştığım yerden sorsaydın cevaplardım.Çalismadigim yerden sordun kusura bakma.

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  7. Oyunla ilgili sorun yaşandığında size cevap verebilecek, sorunlarınızı çözecek sizi düşünen bir şirket yok karşınızda ben bunu biliyorum. Çoook eskiden hamburga bağlıyken bir nebze ilgileniliyordu oyuncularla ama şimdi her an banlanabilirsiniz, her an hesabınız kapatılabilir veya her an oyun kapanabilir. O yüzden çok kafaya takmamak lazım oyunu.

8. Benim tepkim hiçbir TR ekibinde olan arkadaşlara degil zaten yazdıgım yazıda da üste TR ekibi ile ilgili bir sorun olmadıgını belirtim artık su alınganlıgı bırakın size karşı soledigimiz bir şey yok demişim ki ban yetkısı olupta banlamayanlarda hata sizde ban yetkısı varmı yok ee niye üzerinize alınıyorsunuz yetkınızı kullanılması yerde kullandıgınızı bende biliyorum sadece yıllardır oynuyorum bu oynu ılk ekrandan beri ilk acıldıgı zamanlardan beri sadece daha iyi bir noktaya gelmesini istiyoruz oyunun ama bu vurdum duymazlıkla zor saimon ve saz ekibi oldugu surece zor yoksa sizde gereken yetkı olsa 1 gün bile durmazsınız biliyorum

9. smoonrise

smoonrise User

@kaptan34 sanırım 1 ay oldu olmadı kaç zamandır sorucam hep unutuyorum bu konuya yazayım uygun yere siz taşırsınız.

Benim bir sorun olacak size ; ortalama 1 ay civarı oldu galaksi kapıları ile ilgili konuda yardımcı olmak için konuya fotoraf paylaştınız 47 milyon uriniz vardı sonra bir fotoraf daha paylaştınız 45 milyon uriniz vardı .

Bu hesap admin hesabımıdır yani merkezin size kullanmak için veridiği urisi bol bulunan ?

Değil ise şahsi hesabınız ise o kadar uriyi nasıl ve hangi aşamalar ile elde ettiniz ; uri çekmek ? mind dönmek ? invoke kesmek ? cubi kesmek ? ( eskide kaldı ama seçenek olsun diye yazdım ) veya başka bir seçenek ile ...
    Merak ettim nasıl bir yok izlediniz paylaşmanızda bir sakınca yoksa bilmek isterim .

10. kaptan34

kaptan34 S-Moderator Team Darkorbit

Bot bug vb. durumlar ile ilgili yetkim yok. Ancak chatten veya forumda hakaret veya ağır ihlallerde bulunmanız durumunda bunun belirlemiş olduğumuz kurallara uygun olmaması sebebi ile sonuna kadar tüm hesaplarınızı kapatabiliriz. Yetkilerinizi bırakın demişsiniz; takıma gelin yaptığım işlemleri yapın
    Admin dediğiniz kişiler ülke takımlarında bulunur. Geriye kalan ban yetkisi olan grup ise Dev team diyebiliriz.
    Admin hesabı lazım oldukça uridium yükleyebilirsiniz. :D
    Dediğm gibi ben forum yetkilisi değilim. Bazen yardım gerekiyor bu sebeplerden ötürü burada bulunuyorum.

11. tahir_47

tahir_47 User

gelin yapın demek yerine her sorulduğunda bilgi vermeyiz demeyi bırakında söyleyin bakalım ne yapıyosunuz???
    oyunculara chatte yardımcı olmak yada düzeni sağlamak dışında yaptığınız işlemler neler? merakla bekliyorum cevabınızı.
    ayrıca sonuna kadar hesap kapatma dediğiniz olay daha önce adını serverini de forumda yazdığım şahış gibi mi sınırsız banlama yapıyosunuz..

adam adını Süleymanın anasının şeysi koysun 2 gün kapatın hesabı sonra adını UYGUN BİR NİCK KOYUN şeklinde düzenleyip hesabı açtınız... kiiii bu şikayet ettiğim hesap BUGLU 2. SIRADA olan hesap. bu mudur sizin sınırsız banlamanız

12. Modum sorması ayıptır sizin bu işteki çıkarınız yada kazancınız ne oluyor?

Kötü maksatlı sormuyorum yanlış anlamayın sizi severim de fakat sürekli ben yetkili değilim stajerim falan diyorsunuz ama s-modaretor yazıyor..

13. kaptan34

Hangi soru geldi de bilgi veremeyiz dedim? Sorun gözden kaçmışsa cevaplarız ancak artık aynı bug bot soruları can sıkıcı hale geldi yetki de yetki konuşmaları kaset gibi bunları artık gözlerim görmüyor bile. Bu sorunu bilmeyen oyuncu ve suçu bizde arayan oyuncu bence oyuncu değildir.
    Uygunsuz kullanıcı adı banı o an biletinize cevap veren kişi kurallar dahilinde uygun cezayı uygulamıştır.
    Kim olduğunu anlamadım. Benim belirttiğim merkez kurallarını uygulamasa da biz belirlenen kuralları uygularız. Öyle olmasa biz neden burada olalım?

DO dan kopamama durumu vardır ya sizler de iyi bilirsiniz öyle bir durum.

Bir çıkarım yok kazancım da yok. Sorun çözmeyi yardımlaşmayı severim benim için tamamen zaman geçirmek için bulunduğum bir durum. Bazen güzel sohbet muhabbetler oluyor..

Stajyerim dediğimi hatırlayamadım. S mod yetkisini bir kaç içeriğe müdahale etmek için verildiğini hatırlıyorum. Helper olduğumu tekrardan belirteyim.

S mod; Mephistos
    Mod; Yargu

Forum takımı mevcut durumu bu şekildedir.

Dontforgetme ve tahir_47 bunu beğendi.
  14. -gemi2012-

-gemi2012- User

bu ellerinde yetki olmayan halleri eski yetkisi olan adminleride biliyoruz burada tartışmadan dolayı hesabımı bot kullanmaktan kapatan
    şimdi sürekli yetkimiz yok diyorlar olsa neler olabilir yada bı merkez neden bu yetkiyi sizlerden aldı?

15. tahir_47

tahir_47 User

tr4-6 serverinde 2. sıradaki oyuncuya bakmanızı rica ediyorum o halde.
    bug bot konusunda bişey yapamadığınızı yetkiniz olmadığını anladık bunda tüm tr sunucuları hemfikir fakat dediğim olay şuan başka o oyuncunun bot bug yada her ne yapıyorsa onu geride bıraktık. şimdi örnek vericem ağır bi örnek olacak şimdiden özür diliyorum. şahsın adını küfürlü koyarak yazdığı şahsı yada ailesini tanımam etmem. fakat şöyle bi durum var biri mod fm cm yada her ne yetkiye sahip bi şahıs hakkında o tarz bi nick koysa hesabını 2 gün kapatıp UYGUN_NICK_SEÇİNİZ diye nick mi değişirdiniz yoksa var olan tüm hesaplarını kapatır mıydınız?
    bu soruya ve görevinizin neler olduğuna cevap bekliyorum

daha önceden yetkileri vardı banlayabilirlerdi. şuan bot kullanıyorum bug yapıyorum al bu da bizzat çektiğim video desen bile maalesef yetkileri yok banlamak için. bu konuda haklarını yiyemem

16. kaptan34

Öncelikle ağır ihlal olmadı sürece hesabını kapatmamı gerektiren bir durum olmaz. Ancak belirli notları düşebiliriz. İleride daha ufak hareketlerin daha büyük sonuçları olacak şekilde. Ben chat sorumlusu da değilim bunu da eklemek isterim. O yüzden o kadar detaya inmek istemiyorum. Kendi görevim teknik içerik inceleme raporlama detaylandırma; bir iki buna ek görevim var. Forum helperliğine Hayaligenc tarafından getirildim. Bir süre daha burada olabilirim.
    Bakıyorum. Evet gördüm detaylı notlar düşülmüş..

17. tahir_47

tahir_47 User

chat umrumda değil aylardır chate bakmadım bile. kim ne yapar eder takmam ama örnek verdiğim şahıs bunu nick yapmış öyle geziyordu. chatte der çakılır sınırsız ban ama hesabına gelince sadece nick değişimi yapılması ciddi anlamda zoruma gitti.

peki neden ceza almamış

18. kaptan34

Chatte evet ama hesap kapatmanın biraz zorlukları var oyuncu o zorlukları bazen çok kolay aşabiliyor. :)
    Tekrarında farklı cezaları olacaktır buna emin olunuz. :) Bazı cezaları pushing gibi düşünün :D.

19. tahir_47

tahir_47 User

günlerdir adını bile değişmemiş sanırım o hesap pek umrunda değil çünkü asıl hesabını kasmaya calısıyor rütbeleri bozduktan sonra.

bakalım denildiği gibi düzen sağlanır mı? bekleyip görcez. size de sert çıktım gibi geldi kusura bakmayın ateşlendim birazcık :)

pushing gibi düşünmek için pushingin ne olduğunu bilmek lazım :) bilen var mı? bence yok. bi botu 5-6 kere kestikten sonra korkuyorum yada savasta aynı kişiye 5-6 defa kesilince korkuyorum :D ne olur ne olmaz diye. başıma gelmemiş olay değil sonuçta.
    önceki hesabımla göreve gitmeden 5-2de kıyım yapayım dedim 2-3 ay sonra eve dönünce oyuna gireyim dedim pushing cezası almışım :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Aralık 2021
    kaptan34 bunu beğendi.

20. Selamlar sayın yargı adminim konu ile alakası yok ama chatta yazdığım yanlış bir kelime yüzünden 100 yıl ban aldım rica etsem bir daha olmamak üzere chat banımı acarmısınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş