Ebedi Kapı Bugu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve KomediaN tarafından 12 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kanıt sunmadığın sürece herkes masumdur ne oyuncuların bot ,tutucu videolarını raporladım ama muhtemelen montaj olabilir diye banlamıyorlar . .

adminler zamanında taraflarını belli etti adamlara sataşmakta mana göremiyorum zira herşey merkez ekibin elinde .

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bu konuyu açık tutmamın sebebi banlama duyurusu geldiğinde veya bu bug için bir duyuru geldiğinde sizlere bildirmekti ama konu o kadar farklı yerlere gitmiş ki toparlanması artık imkansız hale gelmiş. Bu konuyu açık tutmanın artık işlevi kalmamış.

Öncelikle bunda emeği geçenlere gerekli cezalar verilmiş ama ekstradan birkaç hususla ilgili cevaplar vermem gerekiyor. Bu sapan konu ve mesajların devam etmemesi için kilitliyorum konuyu. Konu içerisinde bana yazdıklarınızın cevaplarını gün içerisinde vereceğim.

İyi Uçuşlar!

.Mephistos. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş