Ebedi Kapı Destek

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ••ŁΛИĐΞCØŦ••D€T™ tarafından 13 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Desteklerde bir konuda kafam karıştı. Bir tanesinde hasar yazıyor diğerinde lazer hasarı yazıyor yanında ok gibi bir işaret var. Hangisi tam olarak ne işe yarıyor? Hangisi benim vuruşumu arttıracak?

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Hasar desteği geminizin tüm hasarını arttırır buna roket ve roket atar hasarı dahildir. Etkinlik kapısında bulunan lazer hasarı desteği ise yalnızca lazerinizi, roket hasarı desteği de yalnızca roket hasarınızı arttırır. Konuyla alakalı başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. NuRi_aLÇo

NuRi_aLÇo User

Pet hasarı da desteklerden etkileniyor mu?
    AA-1 lazerlerinin hasarı daha fazla mı artıyor desteklerle, oyunda bir arkadaş öyle demişti?

4. Etkinlik S.S.S. de
    ''Ebedi Kapı penceresindeki Destekler sekmesinde Roket ve Lazer Hasarı, Lazer isabeti, Kalkan, Darbe Puanı ve Hız için bir dizi rastgele desteği görebilirsin.'' şeklinde bir ibare var. Bence sizin dediğiniz gibi değil onlardan birisi lazer isabeti ve yanlış yazılmış. Kilitlenmesini istemiyorum detaylı bilgi istiyorum. İyi günler.

.SOLOTÜRK. bunu beğendi.
  5. Quenn

Quenn User

modumuz sizin sorduğunuz soruya tam olarak cevap veriş zaten, buna ek olarak şimdi sorduğunuza cevapta:
    isabet ayrı şeydir hasar desteği ayrı şeydir,
    misal roket isabetini arttıran teknolojide bulunmaktadır. (isabetli hedefleme)
    isabetin manası miss gelmesinin azalması denebilir

6. Bende katılıyorum dostum 3 gündür bunu soruyorum.Lazer desteği diyorlar ama hiçbir şey değişmiyor kesinlikle yanlış yazılmış.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bekleme Desteği: Geminizin yeteneklerinin bekleme süresini azaltır.
    Hasar desteği: Geminizin Roket, Lazer ve Roket atar hasarını arttırır.
    Lazer Hasarı desteği: Geminizin yalnızca Lazer hasarını arttırır.
    Roket hasarı desteği: Geminizin yalnızca Roket hasarını arttırır.
    Lazer İsabet Şansı desteği: Geminizin Miss atma ihtimalini azaltır.(Ok işareti olan)
    İsabet Puanları desteği: Geminizin Darbe Puanını arttırır.
    Kalkan desteği: Geminizin kalkan puanını arttırır.
    Hız desteği: Geminizin hızını arttırır.
    Burada kendi stratejinize bağlı olarak ilerliyorsunuz arkadaşlar, yorum olarak şunu ekleyeyim bana göre lazer isabet şansı desteği cidden önemli bir destektir. 5 saniyede bir gelen Prometheus lazerimin miss atmasını istemem.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  8. S.S.S de neden yazmıyor hasar desteği ?

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Destekler konusu Ebedi Kapı Etkinliği S.S.S. eklenmemiş olabilir, ancak merkez tarafından bize iletilip paylaşılması istenen rehber bu şekildedir bu nedenle de böyle paylaşımı gerçekleştirilmiştir.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  10. Bunu raporlar mısınız ? S.S.S ler benim için çok önemli ufak bir eksik bile yanlış yönelmeme sebep oluyor.

11. Viraaa

Viraaa User

ayarci argeniz fulse isabet destegini almayin.lazer hasari destegini alin...ayarci argesi fulse zaten gemi cok nadir miss vuruyor.

12. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Talebiniz değerlendirilecektir.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar dilerim.

.SOLOTÜRK. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.