Geri bildirim Ebedi Kapı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve Minerva tarafından 7 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. A4 kağıdına yazmayıpta oynayan varsa ne bilim :)

2. 335 de patladım :( son yaratığa gelip patladım. Son yaratıktan önceki sayborg lar 15 bin bin hasar veren tekillik atmasaydı patlamayacaktım. Son yaratık 300 bin uridium veriyordu bu arada

3. Merhaba bir şey sorucam.Destekler kısmında bir hasar birde lazer hasarı desteği var.Ben hasara veriyorum bazı durumlarda lazer hasarına veriyorum ama lazer hasarı desteklerde gözükmüyor neden ?

4. Oyunda normalde lazer hasar desteği diye bir destek olmadığı için arka plan güclendiricisi şeklinde yapılmış bence.

.SOLOTÜRK. bunu beğendi.
  5. yok usta 42 de kaldım asla geçemiyorum 10 kere denedım bizim geminin ederi buymuş demekki. Orta düzey gemiler için taktik verebilecek arkadaş varmı

6. Kardeşim ben sana taktiği vereyim burdaki *** hiç biri sana şunu yap demez bende deneyerek canım çıktı buldum anca
    confinin ikisi için geçerli yazacaklarım solace al ilk olarak gemi 8-9 hız gerisi kalkan droidlerde yarısı lazer yarısı kalkan olacak şekilde gir emaa-20 olmak zorunda olmazsa geçemezsin ve enerji transferi bas birleştirden dalga 41 e geldiğinde bas emaa 20 ile sık cyborglara aksi taktirde geçemezsin.
    Şu yazdığım şeyi bir ALLAHIN KULU yazmadı sizlerede yazıklar olsun düşük seviye gemileri görmeden gelen herkese! günlerce sordum cevap bekledim bir kişi dönüş yapmadı ne kadar *** olmuşsunuz alın hepsini siz kazanın arkadaşlar tüm oyun sizin olsun!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Nisan 2020
  7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Lütfen forum içerisinde uslubunuza dikkat ediniz. Aksi taktirde cezai işlem görebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. sağolasın kardeşim ema lazerini biriktireyım sonra bi deneyim

9. emaa ile enerji kesin calisiyor mu yazar misiniz , ezik arkadaslar saturn goliath ve phasing cyborglari hafifle rahat rahat kesebilirsiniz menzil ve hizlari yetmiyor. reflektorlere de cift confi halkayla girilebilir, venom ozellikleri sizin direk caniniza vurmuyor ondan caniniz az kalip kacinca kalkanli konfi varsa ona gecin yoksa elmas duzenine gecin, solace sart solace yoksa zorlanirsiniz. ben cift yetenek destegi cektim ustune hermes diroidi taktim kapidan da 2 tane %5 aldim can yetenegi 28 saniyede doluyor. singularity cyborg ve demolisheri asla koseye kacirmayin ikiside koseden yetenek atiyor.

10. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Millete kabahat bulacağına biraz oyundaki şeyleri araştırın. 1000 tane konu açılıyor ediliyor aklı olan bişeyler kapar. Çok zor şeyler değil ema 20 kazerinin üstüne gelip okumaya üşenip yıldız koymayı bil ama klavye adamı seni. Moderatör ceza vermenizi beklerdim üsluptan dolayı sizin kanaatiniz, kolay gelsin.

_Zeronix_ ve Welbeck bunu beğendi.
  11. -İDALI-

-İDALI- User

Aslında son yaratık kolay dönülen fazla hızlı olayan hantal bir gemi. Tamir olmadan gittiğiniz için mi patladın acaba? Ben 290 dayım henüz. Tam hazırlanmadan keşfetmek için girmiştim. Yarın destekleri çift olarak çekip deneyeceğim bakalım. Bir de hangi gemi ile nasıl bir konfide kesiyorsun biraz taktik verebilir misin? Amacım ilk 50 ye girmek fazlada gözüm yok :D .

12. Tekillik sayborg adlı yaratık özellik atıyor. Patladıktan sonrada vurmaya devam ediyor. Bu kasıtlı yapılan bir durum değilse düzeltilmesi gerekiyor.

13. konu açtım kapatıldı buraya fikir yazmam gerekiyormuş umarım umarsayan insanlar olur iletir oyun lagından hatasından patlıyoruz kabul edilemez bi durum kapının canının sonsuz olması şart oyun hatasıyla 300. bölümlerde patlıyoruz haksızlık kendi hatamızdan patlamıyoruz düzeltilmeli artık oyun lagından kapıya giremez olduk

14. o kadar emek harcıyoruz o kadar bölüm geçiyoruz. oyun donsun bağlantı kopsun patla. Şimdi ben o kadar uğraşıma mı yanayım. yoksa harcadığım zamana mı? Hatta en önemlisi sıralama girecek kadar ilerle 300 küsürlere gel orada patla. Yani böyle olacaksa ne anlamı kaldı bu etkinliğin, bu ödül sıralamasının.

15. -İDALI-

-İDALI- User

Ben en son ne zaman kendi hatam sonucu kapıda patladığımı hatırlamam. Hep bir lag veye bağlantı kopması sonucu patlıyorum. 290. seviyede lagdan patladım ben de. Bir de kapıda verilen ema çok az . Sadece tekilik atanlara emaa sıkıyorum gerisine hep x4 yine de emaa ucu ucuna yetiyor.

16. Harmfulll

Harmfulll User

rezalet.. 3. kapı yapışım hepsini de takılmalar donmalar yüzünden kaybettim

17. byte de sayılmıyor nedense

18. PİONEER

PİONEER User

birlestimre olmuo kapiya girilmio bu ne yaaa

19. Bizim klanda değilmisin :) gel ts ye konuşalım

20. 294u bitirdim gemi orta-ust seviye gelistirmesiz 29 pro 12 bo3, boss bolumunu full hafif halkali hiz konfisinde yapin once demolisherleri kesin koseye gondermeden, kosenin yakinindaysaniz ates etmeyi birakip ortaya gidin orda kesin, turbo cpulu insta tam olarak demolisherin attigi orumcegin suresine esit, tum orumcekleri instayla bloklayin kapi yeterince insta veriyor. sonra shielded cyborg gelecek onlari koseye gonderin sakin hepsini kesmeyin 2 3 tane kosede dursun. onlar kosedeyken haritadaki tum mayinlari temizleyin. ondan sonra singularity venomlari cikarip yine demolisherdaki gibi koseye gondermeden hafif halkayla kesin, enerji transferi acik olsun emaa ile calisiyormus 40k 40k can basiyor. phase cyborgu da yarim saat yine hiz konfisinde ceke ceke kesin. reflektorler icin de bi eliniz instada duracak onu da halkayla kesin, size vurunca direk instayla kacin, reflektor kosede de vuruyor bende pet full degil mecbur instayla girip 2 tane vurup geri ciktim, pete invoke kestirme taktigiyle kosedeyken kesilebilir. ters yone ucma yetenegini sakin kacirmayin direk insta basip mausu reflektorun ustune getirip kacin, ters ucma yuzunden panik yapip orda 1 kere patladim, cift destek onemli sreg bo2 dahil tum destekleri fulleyin savas tamir2 de slotta dursun. isin kilit noktasi sabretmek, dur cani az kaldi burguya geceyim ya da hasar almis oldugunuz halde dur milim cani kaldi kacmiyim keserim derseniz gumlersiniz.

kapida da oyun dondu Allah`tan her sey kosedeydi, dua edin laga denk gelmeyin yoksa tum taktikler hikaye

Son düzenlenen: 12 Nisan 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.