Geri bildirim Ebedi Kapı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve Minerva tarafından 7 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Test sunucusunda belirtmiş olduğunuz gibi düşmemişti. Bu nedenle büyük ihtimalle düşmeyecektir, aksi yönde yapılmış herhangi bir açıklama yoktur.
  Etkinlik duyurusunda belirtilmiştir. İlk mesajdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Tek tamamlayışta en yüksek dalga sayısı. Eğer aynı dalgada brden fazla kişi olursa ilk ulaşanın sıralaması daha yukarda olacaktır.
  Bahsetmiş olduklarınız görsel tasarımlardır, gemi değillerdir. Gemiler olmadan kullanamazsınız.

  İyi forumlar.
   
  -İDALI- bunu beğendi.
 2. dem100

  dem100 User

  şimdi bu etkinlikte en çok hasar verecek lazer 16 lwl pro mu olcak yada AA-1 veya AAP-1 mi ? Hangisi daha fazla işimize yariycak?
   
  ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
 3. 1 seviye pro lazer 210 vuruyor 5 sanıyede bır vurdugu hasarıda 5 e bölup toplarsak 250 eder aa-1 250 vuruyor yani 1.seviye pro lazerle aa-1 aynı hasara sahip
   
 4. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Şuanda prometheus lazerleri olanlar için prometheus lazerini kullanması daha mantıklı vuruş gücünde daha kaarlı olacaktır. AA-1 lazeri prometheus lazeri olmayan oyuncular için daha fazla yararlı olacaktır. AAP-1 lazeri ise Sadece PETe takılıyor ve prometheus lazerinden bir kaç tık daha iyi.

  İyi Forumlar.
   
  dem100 bunu beğendi.
 5. dem100

  dem100 User

  peki bu etkinlikte işimize yarayacak olan cephane türü EMAA-20 mi olcak? x4 lazer de işimizi görür mü ?
   
 6. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Vuruş gücü mimesis ve cybork gemilerine x7 kat daha fazla EMAA-20 lazerinin, diğer npclere ise x4 kat etkisi vardır. Yani aslında x4 iş görür ama EMAA-20 cephanesi olan bir 2 tık önde olacaktır.

  İyi Forumlar.
   
 7. 1.000.000 dalgalı kapı olsaydı yaparken 20 senemiz geçerdi ne güzel olurdu dimi şu kapıyı dalglarını normal sayıda yapın insan girecek bu kapıya
   
 8. Üslubuna dikkat ederek fikrini belirtmelisin :)
   
 9. az bile dedim sonsuz kapı yerine sonu olan bi kapı olsa daha akıllıca olurdu düzgün planlanmış etkinlik istiyoruz artık
   
 10. eragon6106

  eragon6106 User

  tamamda oyunda yeterince kapı var zaten. bence uzun zamandır olması gereken bir kapı. burada oyuncuların becerisi ortaya çıkacak farklı bir kapı bakalım dark orbit oyuncuları ne kadar becerikli.
   
 11. tilia

  tilia User

  Sayın modlar, açıklamada kapıda 2 can olduğu yazıyor, peki bu canlar bitince tekrar kapıya girmek için bir soğuma-bekleme süresi var mı? Yoksa tekrar hemen girip 2 canlı yeni dalgaya başlayabilecek miyiz?
   
 12. Modum tek tamamlayışta olduğuna emin misiniz? Sanki test sunucusunda dalgalar üst üste ekleniyordu?Kesin bir bilgi verebilir misiniz?
   
  Son düzenlenen: 8 Nisan 2020
 13. Keşke oyundaki sorunlar çözüldükten sonra etkinlik getirseydiniz şimdi tekrardan bi ton sorun başlayacak oyuncular sinir olduğuyla kalacak.
   
 14. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Konunun ilk mesajında da belirtilmiş olduğu gibi görüşlerinizi Forum Kuralları'na uygun şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Uygun bir üslupla da aynı eleştiriyi yapabilirsiniz ancak ihllalere başlarsanız ceza alabilirsiniz.

  Ebedi anahtarlarınız yeterli olduğu sürece yapabilirsiniz, herhangi bir bekleme/soğuma süresi yoktur.

  Test sunucusu içerisinde de belirtmiş olduğum gibiydi. Hatta ilk gün 257. dalgadan öteye gidilemediği için 257de olan pek çok kişi görülebiliyordu sıralamada.

  İyi forumlar.
   
  HatayLı_ASİ_[☾★] bunu beğendi.
 15. Merhabalar, mesela 100. dalgada 2 canımda bitti, anahtarım var tekrar girmek istediğimde sıfırdan yani 1. dalgadan mı başlayacağım yoksa 100. dalga olan kaldığım yerden mi devam edecek ? , bir de sonsuzdan kasıt nedir, en azından imkanı var mı atıyorum 300. dalgaya geçince yaratıklar 500k felan mı vurucak kapı bir yerden sonra imkansızamı geçecek ?
   
 16. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Test sunucusunda denemelerimizde gördüğümüz kadarıyla 2 canınız da biterse 1. dalgadan tekrar başlıyorsunuz. Kapıda ilerledikçe aynı NPCler tekrar tekrar gelmeye devam ediyor. Yani daha açıklayıcı şekilde olmak gerekirse kapının 1. dalgasında streunerler geliyordu. Yaklaşık 12 dalga sonrasında tekrardan streunerler geliyor ve bu sefer %33 daha güçlü bir şekildeydi. Lakin yeni gelen açıklamalarda,
  Olarak bildirildi.
  Bu dediklerim Test sunucusunda denemelerimden yola çıkarak söylüyorum. Yani kapının yeni versiyonunda %33 den daha fazla da olabilir daha az da olabilir. Şu anda daha detaylı bir bilgiye sahip değiliz. Yarın daha fazla detaylarıyla öğreneceğiz.

  İyi Forumlar.
   
 17. Ben yanlış hatırlıyorum demekki. Teşekkürler
   
  Minerva bunu beğendi.
 18. IMTOI

  IMTOI User

  ya delta kapısı 125 de takılı kaldı en az 300 anahtar denedim açılmıyor normal mi buga mı girdi yardım lütfen
   
 19. ya şuan portaldan atlanmıyor savaşılmıyor 100 kere yeniden bağlan geliyor ne etkinliği sinir stres olduk
   
 20. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Konu bütünlüğünü bozmayalım lütfen. Bu başlık ebedi kapı etkinliği için açılmış ve geri bildirim yapılması kullanılması gereken bir başlıktır.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.