Geri bildirim Ebedi Kapı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve Minerva tarafından 7 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Sayborg AI NPC’leri öldüklerinde içlerinde değerli eşyaların da bulunduğu şu ödülleri düşürebilirler: modüller, cephane, silahlar ve daha fazlası.
  Etkinlik bilgi kısmında bu şekilde bir yer belirtilmiş acaba buradaki "modüller" tam olarak neler bilgimiz var mı yoksa gizli mi kalacak :p
   
 2. ç
  eviri hatasıdır muhtemel
   
 3. İngilizce foruma da baktım aynı cümle mevcut bire bir çevrilmiş denilebilir. Açıklansa neler olduğu daha hoş olabilir.
   
 4. Yaratıklar çok geç spawlanıyor ve az miktarda düşüyor
   
 5. Quenn

  Quenn User

  troublemaker cyborg göremedim ben haritalarda ? covering cyborglarda çok seyrek geliyor
   
 6. -İDALI-

  -İDALI- User

  evet haritalarda az npc var. x-8 de daha fazla gördüm sanki.
   
 7. canaltnk

  canaltnk User

  Byte gelmiyor eeeeeeeeey byte gelmiyor kardeşimm o 15 uzaylı npc modülünü alamazsa bırakırım oyunu
   
  .SOLOTÜRK. bunu beğendi.
 8. Quenn

  Quenn User

  kapı içindeki mimesislerden kutu düşmüyor büyük ihtimal o kutularda olmalıydı byte kalıntıları :(
   
 9. Bu kadar telaşa kapılma kardeşim böyle bir problem varsa zaten çözeceklerdir etkinliğinde uzunca bir süresi var alırsın bi şekilde :)
   
 10. umut322

  umut322 User

  byte kapı hakları bittikten sonra geliyor ve hedeflere işlemiyor npclerden de çıkmıyor tek iyi yanı asimov sayborgun çabuk çıkmadı oldu
   
 11. Mimesis etkinliğinde çok güzeldi, gemiler kendi seviyelerine göre x-1,2,3,4 haritalarında npc kesebiliyordu ve bu npclerden byte düşüyordu. Maalesef bu olmamış. Haritalarda etkinlik npc bulunca şükrediyorum. Byte kasmayı geçtim anahtar kasmak bile çok zor. Kapıya henüz girmedim ama bunu raporlarsanız iyi olur zira %15 npc hasar modülü yeni başlayanlar için çok etkili olmakla beraber bunu almayabilirler. Byte kasmak sorun olabilir gibi gözüküyor.
   
 12. -İDALI-

  -İDALI- User

  %15 npc hasar modülü mü gelmiş? Hangi gemi için?
   
 13. Minerva

  Minerva Guest

  Açıklamadı hangi modüller olduğunu, bizler de sizinle birlikte öğreneceğiz.
  Cyborg Troublemaker'lar x-6, x-7, x-8 haritalarında spawnlanmaktadır.
  Cyborg etkinliği bu cyborglardan düşecek onlar :p Quenn diğer mesajınızı da sildim tam yanıt olmaması nedeniyle geri bildirim konusunu meşgul etmesin diye :)
  Bunda da benzer şekilde Cyborg Cowering X-2, X-3, X-4 haritalarındayken; Cyborg Troublemaker X-6, X-7, X-8 haritalarındadır, kapıdaki AI Cyborg gemilerinden de byte elde etmek mümkündür.
   
  Quenn bunu beğendi.
 14. PİONEER

  PİONEER User


  kapida suan 206. dalgadayim byte dusmedi sadece kapi sonunda düsüyor...
   
 15. hatasız

  hatasız User

  bu kapı sonu kaçıncı dalga oluyor bir hedef var mı şu dalgada bitiyor diye
   
 16. Refletör mimesisleri patlattıktan sonra hasar vermeye devam ediyorlar bu yüzden patladım.Bu hata mı yoksa haritada hiç reflektör yokken reflektörün hasar vermesi normal mi?
   
 17. PİONEER

  PİONEER User

  2488x Byte Kalıntısı aldim Kapidan amam Savas biletinde göstermio...
   
 18. salix

  salix User

  covering cyborglar zor çıkıyor çok kolay ölüyor, kapı bileti almak için onlarca kesmemiz lazım, pet buluyor ama gidene kadar ölüyor, ya sayıları ya da canları bir miktar artsın.
   
 19. VidanjörR

  VidanjörR User

  Ben böyle BUG dolu kapı görmedim. NEden niye oluyor böyle anlamış değilim ama başka kimsede olmayan şeyler benm başıma geliyor.

  1) Anahtar sayım hep 0 .
  2) Anahtarım 0 yazıyor ve anahtarsız bir şekilde kapıya girebiliyorum.
  3) Anahtar kazandın uyarısına rağmen anahtar sayım 0.
  4) Herkese 4-5 dalgada bir destek çıkıyor ben 40 küsür dalga gittim 1 kere bile destek gelmedi.

  Bunlar normal şeyler mi Allah aşkına ? Birde kapıya girmek için sıra beklemek cabası. Adam giriyor kasıyorda kasıyor . Ben orda gariban gibi sıra bekliyorum. Böyle şey mi olur yahu.
   
 20. -İDALI-

  -İDALI- User

  Ne yalan söyleyeyim etkinlik ödüllerinde 1. lik ödülü dahil verilen hiçbir şeye ihtiyacım yok fakat tasarımların özellikleri tam net olmadığı için tasarımları almaya çalışacağım. Emaa elde etmek kolay değil.haritalarda npc çok az çıkıyor. ve 1 saatte yaklaşık 5000 emaa zor kastım. Önceki etkinlikten elinde tutanlar şanlı. Yumurtalardan emaa çıkıyor mu bilmiyorum. Son noktada sepromlu emaası çok olan ve oyun el becerisi güçlü olan sıralamada yükselebilir. Şu anda acele etmiyorum. Belki değişiklik vs yapılabilir. Kapıda kasılmak uri getirisi bakımından nasıl bilemiyorum (yarın itibariyle ancak deneyeceğim). Sıralamayı hedefleyenlere Nacizane tavsiyem en az 500 k seprom beseleme ve 200 k emaa ile rekorunuzu deneyin.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.