Geri bildirim Ebedi Kapı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve Minerva tarafından 7 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. a_kerim

a_kerim User

niye çarım kapıda geç atlıyor yada donuyor sorununu nasl çözücez lütfen yardımcı olun

2. 2 kere patladıktan sonra bırdaha giremiyor muyuz modum

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

2 sefer patladıktan sonra tekrar ebedi anahtar harcayarak kapıya girebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. Etkinlik kapısında 168. dalgadayım fakat bu dalgaya gelene kadar 1 tane bile byte kalıntısı kasamadım bunu sebebi nedir boşuna mı yaptık o kadar dalgayı boşuna mı cephane harcadım telafisi olacak mı bunun ??

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Etkinlik kapısında ödülünüzü imha edildikten sonra alabilirsiniz. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi almak için Buradan bakabilirsiniz.

İyi forumlar

6. umut322

umut322 User

uzun bir aradan sonra en azından uridium kasma açısından faydalı bir etkinlik oldu sayesinde bo3 leride geliştirdim iyi geldi fakat ben full olmama rağmen 290. dalgada zorlanıyorum adamlar nasıl oluyorda 380 e kadar gelebiliyor

7. Konuyla alakasız farkındayım :D Ne kadar kasabildin ortalama 200e kadar biliyor musun dostum. En son 133 te bıraktımda kaç uriyle başladığımı hatırlamadığım için kaç k kastığımı bilmiyorum

8. 2 kere patladıktan sonra alıyorsun ödülünü 38 de 2 kere patladım 500 byte verdı

9. Welbeck

Welbeck User

klasjdlkas inanır mısın bende onu merak ediyorum bende unuttum :)

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle mesajlarınızı gerekli konuya taşıdım.
    Byte kalıntısı patladığınız zaman kapıda hangi dalgada iseniz ona göre verilecektir. Örnek olarak alacağınız byte kalıntıları,

DalgaÖdülŞans
    1’den 10’a10x Byte Kalıntısı%100
    11’den 20’ye50x Byte Kalıntısı%100
    21’den 30’a250x Byte Kalıntısı%100
    31’den 41’e500x Byte Kalıntısı%100
    42’den 54’e1x Asimov Sayborg
    888x Byte Kalıntısı
    %10
    %100
    55’ten 75’e1x Asimov Sayborg
    1000x Byte Kalıntısı
    %20
    %100
    76’dan 83’e1x Asimov Sayborg
    1288x Byte Kalıntısı
    %30
    %100
    84’ten 100’e1x Asimov Sayborg
    2288x Byte Kalıntısı
    %40
    %100
    101 ve üstü1x Asimov Sayborg
    2488x Byte Kalıntısı
    %40
    %100
    Önemli: Öldüğünde, yalnızca ulaştığın en son dalganın gösterilen ödülünü alırsın (ölmeden önce tamamladığın tüm dalgaların ödüllerini değil):
    İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Nisan 2020
  11. PİONEER

PİONEER User

merhaba kapi calisiomu giricemde

12. umut322

umut322 User

saatte 100k dan fazla ortalama 7-8 saatte 1.200.000 uri topladım tabi sürekli seprom ve kapıdaki ddesteklerle beraber bu açıdan güzel etkinlik

JΛCΚ_SPΛЯЯOШ bunu beğendi.
  13. Welbeck

Welbeck User

maşallar umarım artar :) bende 100 k kastım :)

14. emaa kasması zor ya haritalardaki troublemaker cyborgların sayısının artması lazım spawn ettiği coweringler azaltılırsa dengelenme sağlanmış olabilir sadece kapı odaklı geri bildirim var bunun hakkında yazanı görmedim
    ek olarak düşük seviyeli gemiler için konfi(kalkan-hız daha ziyade) önerisi yazabilecek arkadaş olursa çok makbule geçer :)

Son düzenlenen: 10 Nisan 2020
  15. rodinya41

rodinya41 User

Şimdi ben yiğidi öldür hakkını yeme düşüncesindeyim etkinlik güzel mi evet çok güzel eksiği yok diyebilirim ancak maalesef ki lag ve sıra bekleme bu başarıya gölge düşürüyor sadece etkinlik için için konuşacaksak darkorbit etkinlik kısmını yöneten arkadaşları tebrik ediyorum son birkaç etkinlik tamemen bireysel ve oyuncu endeksli etkinlik olmuş yıllardır darkorbit'ten beklediğimiz hareket bu umarım böyle etkinliklerin devamı gelir teşekkürler.

16. Labtek38

Labtek38 User

200 üzeri dalgalarda teknik nedir acaba? Tamam en güçlü şekilde girmeye çalışıyoruz ama işler iyice zorlaştığında hangi gemi hangi tasarım daha avantajlı oluyor? 144 e kadar solace ile fazla zorlanmadan geldim. Çok fazla emaa harcamaya da gerek duymadım. Özellikle hp link modülü çok işe yarıyor ve sizi sınırdan kurtarıyor. Belirli noktadan sonra dayanmak çok önemli olacağı için acaba Aegis veya Hammerclav ile girmek daha mı mantıklı olur yoksa solace ile devam mı edeyim?

Edit: Gemi full pet full emaa dışında bir sıkıntı yok. Gerektiği kadar seprom besleme de yapabilirim. Millet 400 e ulaşmış nerdeyse nasıl bir teknik kullanıyorlar acaba?

Son düzenlenen: 10 Nisan 2020
  17. PİONEER

PİONEER User

vallah ben 118 da hep cikiom bytes aliom 100k da uri kafa rahat zorlanmiom :D

18. Welbeck

Welbeck User

Devam etsen uri artıyor. Hata yapmaa :)

19. PİONEER

PİONEER User

evet dogru ama zorlanio ne gerek var 280 yaptim 1.de yeter böyle rahat :)

20. memat155

memat155 User

Bir Bölümün sonunda hepsini patlat merak etme gemin patlamaz Yüzdeye göre hasar veriyorlar temizlik yaptıktan sonra tamirini ol kapıdan atla diğer dalgaya geç. Şahsen ben böyle yapıyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.